Telefoon: 013-5774574 — e-mail: info@maxict.nl
Max ICT Logo
• Sinds 2007 • Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

Onze keurmerken

Veilig betalen met

iDEALPayPalCreditcard - VisaCreditcard - MastercardCreditcard - AMEXWebshop GiftcardGiropayMrCashAchteraf Betalen
ICT Waarborg

Max ICT op Twitter

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Sorteren
Voorraad
Merk
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Tekstfilter
Prijs — €
Levertijd

Max' Winnaars

TP-LinkGigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
39,28 excl. BTW€ 47,53 incl. BTW
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 550 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
CiscoGLC-T netwerk transceiver module
91,60 excl. BTW€ 110,84 incl. BTW
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
  • Maximaal bereik: 100 m
Cisco2911 Ethernet LAN Zwart bedrade router
2154,28 excl. BTW€ 2606,68 incl. BTW
  • Ethernet LAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
  • Rack-montage: Ja
  • Vormfactor: 2U

producten in Router Opties

Geselecteerde filters: