Telefoon: 013-5774574 — e-mail: info@maxict.nl
Max ICT Logo
• Sinds 2007 • Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

Onze keurmerken

Veilig betalen met

iDEALPayPalCreditcard - VisaCreditcard - MastercardCreditcard - AMEXWebshop GiftcardGiropayMrCashAchteraf BetalenSofort
ICT Waarborg

Max ICT op Twitter

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Sorteren
Voorraad
Merk
Power over Ethernet (PoE)
Rack-montage
Levertijd
Prijs — €
Tekstfilter

Max' Winnaars

StarTechCisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
63,24 excl. BTW€ 76,52 incl. BTW
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Silver
  • Vezel-optische connector: SFP
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC)
83,17 excl. BTW€ 100,64 incl. BTW
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Silver
  • Vezel-optische connector: LC
StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
192,28 excl. BTW€ 232,66 incl. BTW
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Intern: Nee
  • Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-SX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T
  • Ingangsspanning: 100-240 V

producten in Switch Opties

Geselecteerde filters: