Telefoon: 013-5774574 — e-mail: info@maxict.nl
Max ICT Logo
• Sinds 2007 • Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

Onze keurmerken

Veilig betalen met

iDEALPayPalCreditcard - VisaCreditcard - MastercardCreditcard - AMEXWebshop GiftcardGiropayMrCashAchteraf Betalen
ICT Waarborg

Max ICT op Twitter

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Sorteren
Overdrachtssnelheid (max) — Mbit/s
Merk
Connectiviteitstechnologie
Hostinterface
Tekstfilter
Levertijd
Voorraad
Prijs — €

Max' Winnaars

IntelX520-DA2 Intern Ethernet 10000Mbit/s
181,34 excl. BTW€ 219,42 incl. BTW
  • Connectiviteitstechnologie: Wired
  • Hostinterface: PCI-E
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
StarTech2S1P PCI Express Seriële Parallele Combokaart met Breakout-kabel interfacekaart/-adapter
32,42 excl. BTW€ 39,23 incl. BTW
  • Hostinterface: PCIe
  • Overdrachtssnelheid: 0.250 Mbit/s
  • Output interface: Parallel,Serial
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
StarTech1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart 550m
110,09 excl. BTW€ 133,21 incl. BTW
  • Connectiviteitstechnologie: Wired
  • Hostinterface: PCI-E
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Voldoet aan industriestandaarden: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/100Base-FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/1000Base-LX, IEEE802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1p, IEEE802.3ad

producten in PCI-Express Insteekkaart

Geselecteerde filters: