Telefoon: 013-5774574 — e-mail: info@maxict.nl
Max ICT Logo
• Sinds 2007 • Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

Onze keurmerken

Veilig betalen met

iDEALPayPalCreditcard - VisaCreditcard - MastercardCreditcard - AMEXWebshop GiftcardGiropayMrCashAchteraf BetalenSofort
ICT Waarborg

Max ICT op Twitter

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Sorteren
Voorraad
Lengte snoer — m
Merk
Kleur van het product
Levertijd
Tekstfilter
Prijs — €

Max' Winnaars

StarTech2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
11,73 excl. BTW€ 14,19 incl. BTW
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Diepte verpakking: 203 mm
MicroConnectFIB4200005 0.5m LC SC Oranje Glasvezel kabel
23,62 excl. BTW€ 28,58 incl. BTW
  • Type glasvezel: OM1
  • Kern diameter: 62.5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Kleur van het product: Orange
Max ICTHewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
22,29 excl. BTW€ 26,97 incl. BTW
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3z

producten in Fibre optic

Geselecteerde filters: