✓ 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Betalen in 3 Termijnen ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

Fibre Optic

StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€14,91Excl
BTW
€18,04 Incl BTW
102 op voorraadDirect leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 7 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Soort kabel: UTP
€131,63Excl
BTW
€159,27 Incl BTW
88 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€13,78Excl
BTW
€16,67 Incl BTW
23 op voorraadDirect leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€131,06Excl
BTW
€158,58 Incl BTW
15 op voorraad4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 1310 nm
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€80,97Excl
BTW
€97,97 Incl BTW
29 op voorraad1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€165,53Excl
BTW
€200,29 Incl BTW
49 op voorraad1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Aansluiting 2: SFP+
€79,78Excl
BTW
€96,53 Incl BTW
65 op voorraad1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€125,85Excl
BTW
€152,28 Incl BTW
10 op voorraad1-3 werkdagen
HP 0.6M 2Gb SFP FC Copper Cable
REFURBISHED
€15,20Excl
BTW
€18,39 Incl BTW
19 op voorraad1-3 werkdagen
HP Eva 4gb sfp fc copper cable 0.5m
REFURBISHED
€21,34Excl
BTW
€25,82 Incl BTW
9 op voorraadDirect leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
€288,43Excl
BTW
€349,00 Incl BTW
32 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€12,57Excl
BTW
€15,21 Incl BTW
20 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€14,58Excl
BTW
€17,64 Incl BTW
45 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 2 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
  • Lengte snoer: 2 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
€40,07Excl
BTW
€48,48 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
  • Lengte snoer: 1 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
€40,16Excl
BTW
€48,59 Incl BTW
15 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
  • Kern diameter: 9 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Diepte verpakking: 220 mm
€27,16Excl
BTW
€32,86 Incl BTW
57 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€13,20Excl
BTW
€15,97 Incl BTW
78 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Kern diameter: 62,5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Kern-/omhulsel-diameter: 62, 5/125 µm
€13,78Excl
BTW
€16,67 Incl BTW
31 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€19,07Excl
BTW
€23,07 Incl BTW
10 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€13,10Excl
BTW
€15,85 Incl BTW
19 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€13,86Excl
BTW
€16,77 Incl BTW
20 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€15,32Excl
BTW
€18,54 Incl BTW
61 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€17,85Excl
BTW
€21,60 Incl BTW
18 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 3 m 10 GB Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€19,33Excl
BTW
€23,39 Incl BTW
48 op voorraadDirect leverbaar
Dell SFP+/SFP+, 10ft netwerkkabel 3,048 m Zwart
  • Lengte snoer: 3, 048 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10GBase-T
€25,99Excl
BTW
€31,45 Incl BTW
1 op voorraadDirect leverbaar
HP Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC OFC Glasvezel kabel
  • Kern diameter: 62,5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Soort kabel: OFC
€36,74Excl
BTW
€44,46 Incl BTW
29 op voorraadDirect leverbaar
Cables To Go 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Soort kabel: OFNR
€25,75Excl
BTW
€31,16 Incl BTW
154 op voorraadDirect leverbaar
Cisco Cisco Transceiver-Modul GLC-SX-MMD=
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€88,25Excl
BTW
€106,78 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
HP Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€616,38Excl
BTW
€745,82 Incl BTW
356 op voorraad4-7 werkdagen
HP Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€36,49Excl
BTW
€44,15 Incl BTW
34 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Afwijkende openingstijden 2019

27-12-2018 Op onderstaande nationale feestdagen is Max ICT gesloten: 1 januari 2019: Nieuwsjaarsdag 21 april 2019: Eerste Paasdag (zondag) 22 april 2019: Tweede Paasdag 27 april 2019: Koningsdag 30

Kosteloos betalen in 3 termijnen met in3 - nu mogelijk!

26-10-2018 Je zult het net zien; dingen gaan kapot in huis terwijl je budget net even niet meewerkt. Je moet het kapotte apparaat vervangen omdat je anders niet verder kan, maar beter zou je dit de volgende maan

Max ICT uitgeroepen tot Tilburgs Bedrijf van de Maand

27-08-2018 Wow, goed nieuws! Max ICT is uitgeroepen tot "Tilburgs Bedrijf van de Maand".  Afgelopen vrijdag ontvingen wij van Wethouder Berend de Vries (economie) deze grote eer en ons echte, eigen Tilburgse
  Twitter
17-01-2019 KPN stopt met ISDN zoals je kunt lezen in dit artikel van @Hub24NL. Is jouw bedrijf al volledig over op VoIP? Zoe… https://t.co/tp2zEhVnr3
15-01-2019 Baan nodig? Solliciteer bij @Max_ICT! Leuk bedrijf, gratis koffie (en veel), fruit van de zaak, groeimogelijkheden,… https://t.co/rJvwlDH8eE
11-01-2019 Ook geïntroduceerd op #CES2019 - de nieuwe @lenovo Yoga S940 met Smart Assist eye-tracking. Deze laptop monitort je… https://t.co/jCaLCR4nmi
10-01-2019 Op #CES2019 introduceert @HP de 𝗛𝗣 𝗣𝗮𝘃𝗶𝗹𝗶𝗼𝗻 𝟮𝟳, de 𝗛𝗣 𝗦𝗽𝗲𝗰𝘁𝗿𝗲 𝟭𝟱 𝘅𝟯𝟲𝟬, en de 𝗛𝗣 𝗘𝗹𝗶𝘁𝗲𝗕𝗼𝗼𝗸 𝘅𝟯𝟲𝟬 𝟴𝟯𝟬. Verder: verbete… https://t.co/gvOTrRzFkQ
  Max's vrienden op Facebook

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »