Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

Filters

Fibre Optic

  • Lengte snoer: 2 m
  • Golflengte: 850 nm
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
12,26Excl
BTW
14,83 Incl BTW
318 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 2 m
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
  • Full duplex: Ja
11,15Excl
BTW
13,49 Incl BTW
150 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 1 m
  • Gewicht: 18 g
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
10,54Excl
BTW
12,75 Incl BTW
66 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 3 m
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
  • Full duplex: Ja
11,93Excl
BTW
14,44 Incl BTW
74 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 2 m
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
  • Synchronisatie ingangsimpedantie: 100 Ohm
47,40Excl
BTW
57,35 Incl BTW
559 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 1 m
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
  • Synchronisatie ingangsimpedantie: 100 Ohm
40,69Excl
BTW
49,23 Incl BTW
94 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 7 m
  • Gewicht: 99 g
  • Gewicht verpakking: 110 g
22,88Excl
BTW
27,68 Incl BTW
73 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 2 m
  • Golflengte: 850 nm
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
10,59Excl
BTW
12,81 Incl BTW
292 op voorraadDirect leverbaar
  • Kern-/omhulsel-diameter: 62,5/125 µm
  • Lengte snoer: 2 m
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
11,15Excl
BTW
13,49 Incl BTW
116 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 7 m
  • Soort kabel: UTP
  • Synchronisatie ingangsimpedantie: 100 Ohm
124,88Excl
BTW
151,10 Incl BTW
93 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 10 m
  • Gewicht: 100 g
  • Gewicht verpakking: 100 g
20,74Excl
BTW
25,10 Incl BTW
78 op voorraad4-7 werkdagen
  • Lengte snoer: 1 m
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
  • Full duplex: Ja
11,13Excl
BTW
13,47 Incl BTW
90 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 2 m
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
  • Full duplex: Ja
11,91Excl
BTW
14,41 Incl BTW
146 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 3 m
  • Gewicht: 45 g
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
12,65Excl
BTW
15,31 Incl BTW
144 op voorraadDirect leverbaar
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae
351,23Excl
BTW
424,99 Incl BTW
5 op voorraad4-7 werkdagen
  • Lengte snoer: 5 m
  • Gewicht verpakking: 100 g
  • Sexe: Mannelijk/Mannelijk
13,66Excl
BTW
16,53 Incl BTW
32 op voorraadDirect leverbaar
  • Lengte snoer: 3 m
  • Gewicht: 46 g
  • Gewicht verpakking: 55 g
15,29Excl
BTW
18,50 Incl BTW
108 op voorraadDirect leverbaar
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Breedte: 55,1 mm
79,62Excl
BTW
96,34 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Soort kabel: Vezel-optiek
66,58Excl
BTW
80,56 Incl BTW
6 op voorraad1-3 werkdagen
  • Lengte snoer: 5 m
  • Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s
168,91Excl
BTW
204,38 Incl BTW
2 op voorraad1-3 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s
  • Hot-plug ondersteuning: Ja
66,71Excl
BTW
80,72 Incl BTW
15 op voorraad1-3 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae
171,99Excl
BTW
208,11 Incl BTW
12 op voorraad1-3 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3z
103,69Excl
BTW
125,46 Incl BTW
19 op voorraad4-7 werkdagen
REFURBISHED
15,45Excl
BTW
18,69 Incl BTW
3 op voorraad1-3 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Certificering: MSA
291,00Excl
BTW
352,11 Incl BTW
8 op voorraad1-3 werkdagen
REFURBISHED
18,10Excl
BTW
21,90 Incl BTW
9 op voorraadDirect leverbaar
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s
  • Hot-plug ondersteuning: Ja
329,61Excl
BTW
398,83 Incl BTW
12 op voorraad1-3 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
462,68Excl
BTW
559,84 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
117,61Excl
BTW
142,31 Incl BTW
27 op voorraad1-3 werkdagen
  • Lengte snoer: 3 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Kleur van het product: Zwart
86,97Excl
BTW
105,23 Incl BTW
28 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

De hele maand juli korting op de beste Home & Office deals

11-07-2018 Een derde van onze dag; dit is hoeveel wij over het algemeen bezig zijn met werk. Dit doen we bijvoorbeeld thuis in ons eigen home office, of op kantoor. Omdat dit zo’n groot deel van onze dag is,

Ben jij de winnaar van het €20,- euro shoptegoed?

29-05-2018 Medio April vroegen we je om feedback over onze nieuwe website, en dit hebben we geweten! De mailtjes bleven maar binnenstromen met de ene tip nog beter dan de andere. Het mocht duidelijk zijn; er was

Hoe Max ICT werkt aan een betere koopervaring

20-04-2018 Recentelijk werd onze Big Boss Jeroen van Daalen geïnterviewd door Regio Business. Hij vertelde over de huidige situatie van Max ICT, over hoe je lekker nuchter op z’n Tilburgs zaken doet en de to
  Twitter
18-07-2018 Wil je meer weten over de voordelen van werken bij Max ICT? Kom op gesprek. Heb jij al gesolliciteerd?… https://t.co/FwTt53cnRU
16-07-2018 Heb jij thuis Smart Home apparatuur geïnstalleerd, zoals een video deurbel, slimme beveiligingscamera's of rookdete… https://t.co/4htwQ6GtxP
13-07-2018 Blikseminslag veroorzaakt voor zo'n 35 miljoen euro schade per jaar. Hoe voorkom je dat jij ook zo'n claim moet ind… https://t.co/tqJR7EN3He
12-07-2018 Goed nieuws! Vanaf nu ook smartphones bij ons verkrijgbaar met wel heel erg veel voordeel. Meer weten over onze H… https://t.co/S16RNyAgla
  Max's vrienden op Facebook

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »