Max ICT B.V. - Dé ICT Hardware webwinkel voor thuis en op kantoor ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

Fibre Optic

StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€15,33Excl BTW
€18,55 Incl BTW
Meer info
106 op voorraad1-3 werkdagen
HP Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 7 m
  • Geslacht connector: Male connector / Male connector
  • Soort kabel: UTP
€136,21Excl BTW
€164,81 Incl BTW
Meer info
1 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€14,16Excl BTW
€17,13 Incl BTW
Meer info
17 op voorraad1-3 werkdagen
HP HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€78,78Excl BTW
€95,32 Incl BTW
Meer info
137 op voorraad1-2 weken
HP Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€90,77Excl BTW
€109,83 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad1-2 weken
HP Enterprise X110 100M SFP LC FX netwerk media converter 100 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100Base-FX
€87,29Excl BTW
€105,62 Incl BTW
Meer info
78 op voorraad1-3 werkdagen
HP Enterprise 10G SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
€288,43Excl BTW
€349,00 Incl BTW
Meer info
4 op voorraadDirect leverbaar
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC LX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€107,48Excl BTW
€130,05 Incl BTW
Meer info
203 op voorraad1-3 werkdagen
HP 0.6M 2Gb SFP FC Copper Cable
REFURBISHED
€21,85Excl BTW
€26,44 Incl BTW
Meer info
19 op voorraad1-3 werkdagen
HP Aruba, a Enterprise company 10G SFP+ / SFP+ 1m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
  • Lengte snoer: 1 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting 2: SFP+
€61,92Excl BTW
€74,92 Incl BTW
Meer info
41 op voorraad1-3 werkdagen
HP Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack netwerk transceiver module Vezel-optiek 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€226,05Excl BTW
€273,52 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad4-7 werkdagen
HP Eva 4gb sfp fc copper cable 0.5m
REFURBISHED
€31,34Excl BTW
€37,92 Incl BTW
Meer info
9 op voorraadDirect leverbaar
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€12,72Excl BTW
€15,39 Incl BTW
Meer info
7 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€14,99Excl BTW
€18,14 Incl BTW
Meer info
48 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 2 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
  • Lengte snoer: 2 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
€45,07Excl BTW
€54,53 Incl BTW
Meer info
68 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
  • Lengte snoer: 1 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
€41,36Excl BTW
€50,05 Incl BTW
Meer info
17 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
  • Kern diameter: 9 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Diepte verpakking: 220 mm
€27,97Excl BTW
€33,84 Incl BTW
Meer info
11 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€13,99Excl BTW
€16,93 Incl BTW
Meer info
25 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Kern diameter: 62,5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Kern-/omhulsel-diameter: 62, 5/125 µm
€14,16Excl BTW
€17,13 Incl BTW
Meer info
20 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€19,28Excl BTW
€23,33 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€13,16Excl BTW
€15,92 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€15,37Excl BTW
€18,60 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad4-7 werkdagen
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€15,76Excl BTW
€19,07 Incl BTW
Meer info
58 op voorraad1-3 werkdagen
Dell SFP+/SFP+, 10ft netwerkkabel 3,048 m Zwart
  • Lengte snoer: 3, 048 m
  • Geslacht connector: Male connector / Male connector
  • Bekabelingstechnologie: 10GBase-T
€25,74Excl BTW
€31,15 Incl BTW
Meer info
8 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€18,15Excl BTW
€21,96 Incl BTW
Meer info
29 op voorraad1-3 werkdagen
StarTech 3 m 10 GB Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
€19,72Excl BTW
€23,86 Incl BTW
Meer info
13 op voorraad4-7 werkdagen
Cables To Go 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Soort kabel: OFNR
€23,91Excl BTW
€28,93 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Cisco Transceiver-Modul GLC-SX-MMD=
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€101,60Excl BTW
€122,94 Incl BTW
Meer info
149 op voorraad1-3 werkdagen
Dell SFP+ 10GbE SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
€180,09Excl BTW
€217,91 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
HP Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Glasvezel kabel OFC
  • Kern diameter: 62,5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Soort kabel: OFC
€51,34Excl BTW
€62,12 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Verbeterde wifidekking helpt ziekenhuis in Madagaskar

16-05-2019 Recentelijk werd bij Max ICT B.V. een bestelling geplaatst voor Ubiquiti wifi access points door Mobile Hilfe Madagaskar (MHM). Deze Duitse stichting ondersteunt het werk van verloskundige Tanja Hoc

Top 250 Groeibedrijven, Max ICT B.V. hoort erbij en daar zijn we trots op!

21-03-2019 Op 20 maart 2019 is in Ahoy de Top 250 Groeibedrijven gepresenteerd door het Erasmus Centre for Entrepreneurship en NLgroeit. Over de Top 250 Groeibedrijven Het Erasmus Center for Entrepreneursh

Samsung Sales Event 2019 - Samsung zet in op Slim en Innovatief

15-03-2019 13 maart 2019 - Utrecht. Deze week was het weer tijd voor het Samsung Sales Event. Tijdens dit meerdaagse event, wat ook wel de Samsung Dealershow wordt genoemd, krijgen handelaren, partners en de per
  Twitter
03-07-2019 Hiep Hiep Hoera! Max ICT B.V. bestaat vandaag 12,5 jaar! #tothemax #celebration #ennogvelejaren https://t.co/FvGNroZUcP
25-06-2019 Berichtje! 💬 Zaterdag 29 juni hebben wij aangepaste openingstijden. Wij zijn die dag geopend van 09:00 uur tot 13:… https://t.co/uHSN5hf1WZ
20-06-2019 Wij zijn trots om te melden dat: Max ICT B.V. officieel Platinum Partner van Lenovo is geworden! Dit houdt in: bete… https://t.co/GHn82YELhJ
30-05-2019 Omdat het hemelvaart is, zijn wij vandaag gesloten. Wij zien jullie graag morgen weer! 😀 #hemelvaart #dagjevrij… https://t.co/FaiCe430wX
  Max's vrienden op Facebook
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken:
Max ICT B.V. gebruikt cookies en vergelijkbare technieken. Wij maken hiermee onze site persoonlijker en voorzien je van relevante advertenties. Met cookies volgen wij internetgedrag binnen en buiten onze website. Wanneer je verder gaat accepteer je onze cookies. Meer informatie vind je in onze privacy policy.