Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Filters

Switch Opties

HP Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
HP Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
168,70Excl BTW
€ 204,13 Incl BTW
Meer info
14 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s
  • Intern: Nee
  • Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T
186,52Excl BTW
€ 225,69 Incl BTW
Meer info
30 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC netwerkkabel Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Soort kabel: UTP
97,95Excl BTW
€ 118,52 Incl BTW
Meer info
8 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+ network switch module 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet
HP Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+ network switch module 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet
  • Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm
  • Compatibiliteit: HP 2920
495,64Excl BTW
€ 599,72 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise Aruba, a company PD-3501G-AC PoE adapter & injector
HP Enterprise Aruba, a company PD-3501G-AC PoE adapter & injector
  • Typisch stroomverbruik: 15,4 W
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2
43,81Excl BTW
€ 53,01 Incl BTW
Meer info
18 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise 3y SupportPlus24 ProCurve A31xx Svc
HP Enterprise 3y SupportPlus24 ProCurve A31xx Svc
276,44Excl BTW
€ 334,49 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw
HP Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Lengte snoer: 2 m
50,16Excl BTW
€ 60,69 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve VPN Client Unlimited License
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve VPN Client Unlimited License
12,54Excl BTW
€ 15,17 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Transceiver J9150A-C - (J9150A-C)
HP Transceiver J9150A-C - (J9150A-C)
24,24Excl BTW
€ 29,33 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Aruba, a Enterprise company J9829A switchcomponent Voeding
HP Aruba, a Enterprise company J9829A switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • Gewicht: 2, 74 kg
  • Hoogte: 129,5 mm
478,44Excl BTW
€ 578,91 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Wireless edge services zl module
HP Wireless edge services zl module
REFURBISHED
35,47Excl BTW
€ 42,92 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
57,00Excl BTW
€ 68,97 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise J9828A switchcomponent Voeding
HP Enterprise J9828A switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • AC invoer voltage: 110 - 240 V
  • Gewicht: 2, 44 kg
397,50Excl BTW
€ 480,98 Incl BTW
Meer info
16 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise AJ718A netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP+
HP Hewlett Packard Enterprise AJ718A netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP+
BULK
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Breedte: 73,9 mm
23,57Excl BTW
€ 28,52 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad 1-3 werkdagen
Digitus DN-95104 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 55 V
Digitus DN-95104 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 55 V
  • Uitgangsvermogen: 60 W
  • Maximale afstand: 400 m
  • Vermogensverbruik (max): 10 W
43,52Excl BTW
€ 52,66 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Ethernet 10gb 2p 570flr-sfp+ adapter
SPARE
55,93Excl BTW
€ 67,68 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC)
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
81,23Excl BTW
€ 98,29 Incl BTW
Meer info
27 op voorraad Direct leverbaar
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
49,69Excl BTW
€ 60,12 Incl BTW
Meer info
44 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
51,76Excl BTW
€ 62,63 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter
HP Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter
  • Gewicht: 20 g
66,97Excl BTW
€ 81,03 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco 880 Series Integrated Services Routers
Cisco 880 Series Integrated Services Routers
260,49Excl BTW
€ 315,19 Incl BTW
Meer info
13 op voorraad 4-7 werkdagen
Dell 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
Dell 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
  • Lengte snoer: 5 m
  • Aansluiting 2: SFP+
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
52,39Excl BTW
€ 63,39 Incl BTW
Meer info
352 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
45,26Excl BTW
€ 54,76 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise U9Y63E IT support service
HP Enterprise U9Y63E IT support service
  • Aantal jaar: 3 jaar
  • Service-uren (hours x days): 7x24
  • Responstijd: 6 uur
521,40Excl BTW
€ 630,89 Incl BTW
Meer info
188 op voorraad Direct leverbaar
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
  • Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
  • Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX
241,78Excl BTW
€ 292,55 Incl BTW
Meer info
24 op voorraad 1-2 weken
HP Enterprise HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
HP Enterprise HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
900,40Excl BTW
€ 1.089,48 Incl BTW
Meer info
7 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+
HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3z
378,57Excl BTW
€ 458,07 Incl BTW
Meer info
34 op voorraad Direct leverbaar
Cisco RCKMNT-19-CMPCT rack-toebehoren
Cisco RCKMNT-19-CMPCT rack-toebehoren
  • Maat: 48,3 cm (19")
  • Compatibiliteit: WS-C3560-8PC-S, WS-C3560-12PC-S, WS-C2960-8TC-L, WS-C2960G-8TC-L, Catalyst Express 520-8PC, ME-3400G-2CS-A
  • Kleur van het product: Chroom
32,61Excl BTW
€ 39,46 Incl BTW
Meer info
56 op voorraad Direct leverbaar
Netgear ProSafe™ 24 Gigabit Stacking Kit 24000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Netgear ProSafe™ 24 Gigabit Stacking Kit 24000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Hostinterface: Ethernet
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 24000 Mbit/s
245,04Excl BTW
€ 296,50 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise J9820A switchcomponent
HP Enterprise J9820A switchcomponent
  • Afmetingen (BxDxH): 171,5 x 133,4 x 44,5 mm
  • Compatibiliteit: HP 2530
  • Gewicht: 270 g
46,67Excl BTW
€ 56,47 Incl BTW
Meer info
16 op voorraad 1-2 weken
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: