Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Filters

Switch Opties

HP Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
HP Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
150,54Excl BTW
€ 182,15 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s
  • Intern: Nee
  • Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T
190,67Excl BTW
€ 230,71 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad Direct leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC netwerkkabel Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Soort kabel: UTP
103,34Excl BTW
€ 125,04 Incl BTW
Meer info
8 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company PD-3501G-AC PoE adapter & injector
HP Enterprise Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company PD-3501G-AC PoE adapter & injector
  • Typisch stroomverbruik: 15,4 W
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2
45,76Excl BTW
€ 55,37 Incl BTW
Meer info
79 op voorraad Direct leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw
HP Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Lengte snoer: 2 m
51,24Excl BTW
€ 62,00 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve VPN Client Unlimited License
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve VPN Client Unlimited License
13,50Excl BTW
€ 16,34 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve Switch gl Transceiver Module
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve Switch gl Transceiver Module
REFURBISHED
19,81Excl BTW
€ 23,97 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise A7446B netwerk transceiver module 4000 Mbit/s SFP
HP Hewlett Packard Enterprise A7446B netwerk transceiver module 4000 Mbit/s SFP
BULK
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4000 Mbit/s
  • Auto MDI/MDI-X: Ja
16,14Excl BTW
€ 19,53 Incl BTW
Meer info
187 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Transceiver J9150A-C - (J9150A-C)
HP Transceiver J9150A-C - (J9150A-C)
28,42Excl BTW
€ 34,39 Incl BTW
Meer info
7 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise AJ718A netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP+
HP Hewlett Packard Enterprise AJ718A netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP+
BULK
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Breedte: 73,9 mm
13,13Excl BTW
€ 15,89 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise ProCurve Mobility Manager 1.0
HP Enterprise ProCurve Mobility Manager 1.0
649,18Excl BTW
€ 785,51 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X361 150W AC Power Supply switchcomponent Voeding
HP Hewlett Packard Enterprise X361 150W AC Power Supply switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • AC invoer voltage: 100 - 240 V
  • Kleur van het product: Zwart
193,33Excl BTW
€ 233,93 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve Gigabit-LX-LC mini-GBIC switchcomponent
HP Hewlett Packard Enterprise ProCurve Gigabit-LX-LC mini-GBIC switchcomponent
REFURBISHED
31,73Excl BTW
€ 38,39 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
56,50Excl BTW
€ 68,37 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise J9828A switchcomponent Voeding
HP Hewlett Packard Enterprise J9828A switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • AC invoer voltage: 110 - 240 V
  • Gewicht: 2, 44 kg
334,72Excl BTW
€ 405,01 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Ethernet 10gb 2p 570flr-sfp+ adapter
SPARE
55,93Excl BTW
€ 67,68 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Procurve 5412zl edge switch chassis
USED
63,80Excl BTW
€ 77,20 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Ethernet 10gb 2 port 570sfp+ adapter - with low profile brkt
BULK
242,25Excl BTW
€ 293,12 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Ethernet 10gb 2port 570sfp+ adapter - with high profile brkt
BULK
242,25Excl BTW
€ 293,12 Incl BTW
Meer info
7 op voorraad 1-3 werkdagen
Digitus DN-95104 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 55 V
Digitus DN-95104 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 55 V
  • Uitgangsvermogen: 60 W
  • Maximale afstand: 400 m
  • Vermogensverbruik (max): 10 W
46,42Excl BTW
€ 56,17 Incl BTW
Meer info
5 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Procurve manager plus 2.1 100 device upgrade
113,94Excl BTW
€ 137,87 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
HP 24Port Gig-T + 1000BT Modul
REFURBISHED
86,44Excl BTW
€ 104,59 Incl BTW
Meer info
198 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC)
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
52,78Excl BTW
€ 63,86 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad 1-2 weken
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
41,42Excl BTW
€ 50,12 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
46,25Excl BTW
€ 55,96 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco 880 Series Integrated Services Routers
Cisco 880 Series Integrated Services Routers
274,79Excl BTW
€ 332,50 Incl BTW
Meer info
34 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
50,45Excl BTW
€ 61,04 Incl BTW
Meer info
24 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise U9Y63E IT support service
HP Enterprise U9Y63E IT support service
  • Aantal jaar: 3 jaar
  • Service-uren (hours x days): 7x24
  • Responstijd: 6 uur
521,40Excl BTW
€ 630,89 Incl BTW
Meer info
178 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise X120 1G SFP lc bx 10-D Transceiver
HP Enterprise X120 1G SFP lc bx 10-D Transceiver
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
900,40Excl BTW
€ 1.089,48 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Dell 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
Dell 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
  • Lengte snoer: 5 m
  • Aansluiting 2: SFP+
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
70,02Excl BTW
€ 84,72 Incl BTW
Meer info
70 op voorraad 4-7 werkdagen
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: