Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

Filters

Switch Opties

  • Uitgangsvermogen: 60 W
  • Maximale afstand: 400 m
  • Vermogensverbruik (max): 10 W
36,75Excl
BTW
44,47 Incl BTW
39 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Intern: Nee
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-SX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T
190,73Excl
BTW
230,78 Incl BTW
21 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
84,26Excl
BTW
101,95 Incl BTW
14 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX
110,29Excl
BTW
133,45 Incl BTW
142 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Zilver
61,81Excl
BTW
74,79 Incl BTW
65 op voorraad Direct leverbaar
  • Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 2000 m
82,24Excl
BTW
99,51 Incl BTW
14 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
129,26Excl
BTW
156,40 Incl BTW
105 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Soort kabel: UTP
77,64Excl
BTW
93,94 Incl BTW
2 op voorraad Direct leverbaar
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
103,56Excl
BTW
125,31 Incl BTW
6 op voorraad 1-3 werkdagen
202,80Excl
BTW
245,39 Incl BTW
131 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
  • Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX
29,50Excl
BTW
35,70 Incl BTW
70 op voorraad 1-3 werkdagen
  • Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm
  • Compatibiliteit: HP 2920
211,19Excl
BTW
255,54 Incl BTW
15 op voorraad 1-3 werkdagen
  • Intern: Ja
  • Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
41,27Excl
BTW
49,94 Incl BTW
7 op voorraad 4-7 werkdagen
269,03Excl
BTW
325,53 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Maat: 48,3 cm (19")
  • Compatibiliteit: WS-C3560-8PC-S, WS-C3560-12PC-S, WS-C2960-8TC-L, WS-C2960G-8TC-L, Catalyst Express 520-8PC, ME-3400G-2CS-A
  • Kleur van het product: Chroom
24,84Excl
BTW
30,06 Incl BTW
40 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
142,84Excl
BTW
172,84 Incl BTW
5 op voorraad 1-3 werkdagen
14,95Excl
BTW
18,09 Incl BTW
1 op voorraad 1-3 werkdagen
REFURBISHED
19,53Excl
BTW
23,63 Incl BTW
2 op voorraad Direct leverbaar
  • Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
  • Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX
229,28Excl
BTW
277,43 Incl BTW
4 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm
  • Compatibiliteit: HP 2920
  • Gewicht: 150 g
233,29Excl
BTW
282,28 Incl BTW
30 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
61,72Excl
BTW
74,68 Incl BTW
42 op voorraad Direct leverbaar
  • Versterking antenne (max): 6,3 dBi
  • Frequentieband: 5.15 - 5.875
  • Soort antenne: Omnidirectionele antenne
14,95Excl
BTW
18,09 Incl BTW
31 op voorraad 1-3 werkdagen
1.273,20Excl
BTW
1.540,57 Incl BTW
1 op voorraad 1-3 werkdagen
  • Bekabelingstechnologie: RJ-45
  • Aansluitingen: 1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX, MDI-II/MDI-X
155,14Excl
BTW
187,72 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
REFURBISHED
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
37,39Excl
BTW
45,24 Incl BTW
36 op voorraad Direct leverbaar
  • Totaal vermogen: 150 W
  • AC invoer voltage: 85 - 264
  • AC invoer frequentie: 50 - 60
175,13Excl
BTW
211,91 Incl BTW
4 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Lengte snoer: 0,1 m
107,97Excl
BTW
130,64 Incl BTW
2 op voorraad 1-3 werkdagen
  • Breedte: 415 mm
  • Diepte: 390 mm
  • Hoogte: 89 mm
322,36Excl
BTW
390,06 Incl BTW
3 op voorraad 4-7 werkdagen
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel
21,44Excl
BTW
25,94 Incl BTW
583 op voorraad Direct leverbaar
  • Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
118,63Excl
BTW
143,54 Incl BTW
0 op voorraad 4-7 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Interview Regio Business - Hoe Max ICT werkt aan een betere koopervaring

20-04-2018 Recentelijk werd onze Big Boss Jeroen van Daalen geïnterviewd door Regio Business. Hij vertelde over de huidige situatie van Max ICT, over hoe je lekker nuchter op z’n Tilburgs zaken doet en de to

Betalen met iDEAL vanaf 1 april 2018 gratis!

30-03-2018 Sinds iDEAL in 2005 werd geïntroduceerd zijn er meer dan 1 miljard betalingen met iDEAL gedaan bij meer dan 100.000 webshops en andere organisaties. Bovendien betaalde 60% van de consumenten zijn

Max ICT staat in de Top 250 groeibedrijven van Nederland!

30-03-2018 De Top 250 Groeibedrijven wordt sinds 2017 jaarlijks samengesteld door het Erasmus Centre for Entrepreneurship (ECE) en de Rotterdam School of Management (RSM). Prof. Dr. Justin Jansen leidt het onder
  Twitter
23-05-2018 Benieuwd naar de meest geschikte videokaarten voor mining? Lees het hier ???? https://t.co/0q4AgqWdOB…https://t.co/bGd10UDRdd
21-05-2018 Ben jij klantgericht? Dan zijn wij opzoek naar jou! Kom werken als accountmanager large accounts. Interesse? ????… https://t.co/Z0SPevlUvc
18-05-2018 ???? Oops! Door een internet storing zijn we tijdelijk minder goed bereikbaar. We werken er hard aan je weer zo snel m… https://t.co/gIAdEOd0fE
16-05-2018 Kortingsactie gemist? Met onze nieuwsbrief ben jij altijd op de hoogte! Schrijf je in! ➡️ https://t.co/DQ1gEuf1Kh…https://t.co/QamIFsQ13v
  Max's vrienden op Facebook

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »