Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice
/
Filters

Fibre Optic Kabels

Pagina 1 / 1
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s
  • Fibre channel-poorten: 1
117,55Excl BTW
€ 142,24 Incl BTW
6 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise 2920 1.0m InfiniBand-kabel 1 m Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise 2920 1.0m InfiniBand-kabel 1 m Zwart
  • Lengte snoer: 1 m
  • Kleur van het product: Zwart
127,57Excl BTW
€ 154,36 Incl BTW
5 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+
HP Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+
BULK
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3z
229,89Excl BTW
€ 278,17 Incl BTW
101 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Msa 2040 16gb sw fc sfp 4 pk
BULK
325,19Excl BTW
€ 393,48 Incl BTW
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise 10G SFP+ / SFP+ 7m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
HP Enterprise 10G SFP+ / SFP+ 7m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
  • Lengte snoer: 7 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting 2: SFP+
116,92Excl BTW
€ 141,47 Incl BTW
123 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
HP Enterprise 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
103,78Excl BTW
€ 125,57 Incl BTW
306 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise Aruba, a company 10G SFP+ / SFP+ 1m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
HP Enterprise Aruba, a company 10G SFP+ / SFP+ 1m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
  • Lengte snoer: 1 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting 2: SFP+
67,50Excl BTW
€ 81,68 Incl BTW
3 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech .com LC SFP stof kap set van 10 SFP beschermers
StarTech .com LC SFP stof kap set van 10 SFP beschermers
  • Aantal per verpakking: 10 stuk(s)
  • Materiaal: Rubber
  • Kleur van het product: Zwart
8,54Excl BTW
€ 10,33 Incl BTW
72 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
REFURBISHED
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s
  • Fibre channel-poorten: 1
14,00Excl BTW
€ 16,94 Incl BTW
10 op voorraad 1-3 werkdagen
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Intern: Nee
  • Golflengte: 850 nm
125,78Excl BTW
€ 152,19 Incl BTW
108 op voorraad Direct leverbaar
QNAP QNAP CAB-DAC30M-SFPP DIRECT ATTACH CABLE 3.0M 10GBE
57,62Excl BTW
€ 69,72 Incl BTW
9 op voorraad 1-3 werkdagen

Pagina 1 / 1
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: