Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice
/
Filters

Cat 5(e)

StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m geel
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m geel
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,88Excl BTW
€ 4,69 Incl BTW
41 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise AF616A KVM-switch
HP Hewlett Packard Enterprise AF616A KVM-switch
BULK
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Maximum resolutie: 1280 x 1024 Pixels
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 20 - 80 procent
324,25Excl BTW
€ 392,34 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm InfiniBand-kabel 0,50 m Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm InfiniBand-kabel 0,50 m Zwart
BULK
  • Lengte snoer: 0, 50 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting 1: CX4
146,36Excl BTW
€ 177,10 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m oranje
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m oranje
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,64Excl BTW
€ 4,40 Incl BTW
1068 op voorraad Direct leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise 15m 4x DDR Copper Cable
HP Hewlett Packard Enterprise 15m 4x DDR Copper Cable
44,13Excl BTW
€ 53,40 Incl BTW
4 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m groen
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m groen
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,64Excl BTW
€ 4,40 Incl BTW
660 op voorraad Direct leverbaar
HP 5m multi-mode om3 lc/lc fc cable
HP 5m multi-mode om3 lc/lc fc cable
BULK
29,60Excl BTW
€ 35,82 Incl BTW
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m netwerkkabel Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 7 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s
229,33Excl BTW
€ 277,49 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP 4x fabric copper cable 5m
68,06Excl BTW
€ 82,35 Incl BTW
3 op voorraad 4-7 werkdagen
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Groen netwerkkabel
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Groen netwerkkabel
  • Lengte snoer: 1,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: S/FTP (S-STP)
8,12Excl BTW
€ 9,83 Incl BTW
12 op voorraad Direct leverbaar
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Rood netwerkkabel
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Rood netwerkkabel
  • Lengte snoer: 1,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: S/FTP (S-STP)
8,12Excl BTW
€ 9,83 Incl BTW
17 op voorraad Direct leverbaar
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m oranje
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m oranje
  • Lengte snoer: 5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
5,66Excl BTW
€ 6,85 Incl BTW
113 op voorraad 4-7 werkdagen
Cables To Go 5m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - wit
Cables To Go 5m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - wit
  • Lengte snoer: 5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
6,65Excl BTW
€ 8,05 Incl BTW
8 op voorraad Direct leverbaar
Intellinet 513470 patch paneel 1U
Intellinet 513470 patch paneel 1U
  • Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Rackcapaciteit: 1U
  • Ondersteundende kabel types: Cat5e
33,99Excl BTW
€ 41,13 Incl BTW
2 op voorraad 1-2 weken
Cables To Go 0,5 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
Cables To Go 0,5 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
4,13Excl BTW
€ 5,00 Incl BTW
0 op voorraad Meer dan 4 weken
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m zwart
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m zwart
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,64Excl BTW
€ 4,40 Incl BTW
1809 op voorraad Direct leverbaar
Cables To Go 1 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
Cables To Go 1 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
  • Lengte snoer: 1 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
5,17Excl BTW
€ 6,26 Incl BTW
6 op voorraad 4-7 werkdagen
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
  • Lengte snoer: 2 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
7,19Excl BTW
€ 8,70 Incl BTW
41 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC netwerkkabel Zwart 1,2 m
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC netwerkkabel Zwart 1,2 m
  • Lengte snoer: 1,2 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
76,24Excl BTW
€ 92,25 Incl BTW
9 op voorraad 1-3 werkdagen
Cables To Go 3m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
Cables To Go 3m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
  • Lengte snoer: 3 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
7,52Excl BTW
€ 9,10 Incl BTW
49 op voorraad 1-3 werkdagen
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - rood
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - rood
  • Lengte snoer: 2 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
7,19Excl BTW
€ 8,70 Incl BTW
7 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m wit
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m wit
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/FTP (STP)
3,64Excl BTW
€ 4,40 Incl BTW
379 op voorraad Direct leverbaar
Cables To Go 3 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - geel
Cables To Go 3 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - geel
  • Lengte snoer: 3 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
5,34Excl BTW
€ 6,46 Incl BTW
0 op voorraad Meer dan 4 weken
HP Enterprise 2920 0.5m InfiniBand-kabel 0,5 m
HP Enterprise 2920 0.5m InfiniBand-kabel 0,5 m
  • Lengte snoer: 0,5 m
89,91Excl BTW
€ 108,79 Incl BTW
3 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise J9665A netwerkkabel Grijs 1 m
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise J9665A netwerkkabel Grijs 1 m
  • Lengte snoer: 1 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Contact geleider materiaal: Nikkel
220,18Excl BTW
€ 266,42 Incl BTW
6 op voorraad 4-7 werkdagen
Intellinet 513487 patch paneel 1U
Intellinet 513487 patch paneel 1U
  • Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Rackcapaciteit: 1U
  • Ondersteundende kabel types: Cat5e
44,93Excl BTW
€ 54,37 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m netwerkkabel Zwart
HP Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Overdrachtssnelheid: 40000 Mbit/s
367,30Excl BTW
€ 444,43 Incl BTW
6 op voorraad Direct leverbaar
Cables To Go 3 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - rood
Cables To Go 3 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - rood
  • Lengte snoer: 3 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
5,34Excl BTW
€ 6,46 Incl BTW
0 op voorraad Meer dan 4 weken
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - geel
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - geel
  • Lengte snoer: 2 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
4,78Excl BTW
€ 5,78 Incl BTW
25 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC netwerkkabel Zwart 0,65 m
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC netwerkkabel Zwart 0,65 m
  • Lengte snoer: 0, 65 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
100,84Excl BTW
€ 122,02 Incl BTW
28 op voorraad 1-3 werkdagen
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: