Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Filters

Cat 5(e)

StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m geel
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m geel
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,43Excl BTW
€ 4,15 Incl BTW
Meer info
679 op voorraad Direct leverbaar
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m oranje
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m oranje
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,43Excl BTW
€ 4,15 Incl BTW
Meer info
1294 op voorraad Direct leverbaar
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m groen
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m groen
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,43Excl BTW
€ 4,15 Incl BTW
Meer info
439 op voorraad Direct leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise AF617A KVM-switch Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise AF617A KVM-switch Zwart
BULK
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Maximum resolutie: 1280 x 1024 Pixels
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 20 - 80 procent
326,47Excl BTW
€ 395,03 Incl BTW
Meer info
11 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise AF616A KVM-switch
HP Hewlett Packard Enterprise AF616A KVM-switch
BULK
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Maximum resolutie: 1280 x 1024 Pixels
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 20 - 80 procent
324,25Excl BTW
€ 392,34 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm InfiniBand-kabel 0,50 m Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm InfiniBand-kabel 0,50 m Zwart
BULK
  • Lengte snoer: 0, 50 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting 1: CX4
143,63Excl BTW
€ 173,79 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise 15m 4x DDR Copper Cable
HP Hewlett Packard Enterprise 15m 4x DDR Copper Cable
44,13Excl BTW
€ 53,40 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad 1-3 werkdagen
HP 5m multi-mode om3 lc/lc fc cable
HP 5m multi-mode om3 lc/lc fc cable
BULK
28,28Excl BTW
€ 34,22 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m netwerkkabel Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 7 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s
229,33Excl BTW
€ 277,49 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP 4x fabric copper cable 5m
67,79Excl BTW
€ 82,03 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 1-3 werkdagen
HP 2X1EX16 KVM IP CNSL G2 VM CAC SW - (BULK)
BULK
636,51Excl BTW
€ 770,18 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m oranje
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m oranje
  • Lengte snoer: 5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
5,29Excl BTW
€ 6,40 Incl BTW
Meer info
211 op voorraad Direct leverbaar
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Groen netwerkkabel
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Groen netwerkkabel
  • Lengte snoer: 1,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: S/FTP (S-STP)
9,02Excl BTW
€ 10,91 Incl BTW
Meer info
13 op voorraad Direct leverbaar
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Rood netwerkkabel
Sharkoon 1.5m Cat.5e S/FTP 1.5m Cat5e S/FTP (S-STP) Rood netwerkkabel
  • Lengte snoer: 1,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: S/FTP (S-STP)
9,02Excl BTW
€ 10,91 Incl BTW
Meer info
19 op voorraad Direct leverbaar
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m zwart
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m zwart
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
3,43Excl BTW
€ 4,15 Incl BTW
Meer info
1329 op voorraad Direct leverbaar
Cables To Go 5m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - wit
Cables To Go 5m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - wit
  • Lengte snoer: 5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
22,13Excl BTW
€ 26,78 Incl BTW
Meer info
28 op voorraad Meer dan 4 weken
Intellinet Cat5e Shielded Patch Panel
Intellinet Cat5e Shielded Patch Panel
  • Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Afmetingen (BxDxH): 482 x 109 x 43 mm
  • Gewicht: 2, 25 kg
37,39Excl BTW
€ 45,24 Incl BTW
Meer info
5 op voorraad 1-3 werkdagen
Cables To Go 1 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
Cables To Go 1 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - groen
  • Lengte snoer: 1 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
4,30Excl BTW
€ 5,20 Incl BTW
Meer info
12 op voorraad Direct leverbaar
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - paars
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - paars
  • Lengte snoer: 2 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
4,82Excl BTW
€ 5,83 Incl BTW
Meer info
0 op voorraad 1-2 weken
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m wit
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m wit
  • Lengte snoer: 0,5 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/FTP (STP)
3,43Excl BTW
€ 4,15 Incl BTW
Meer info
565 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC netwerkkabel 1,2 m Zwart
HP Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC netwerkkabel 1,2 m Zwart
  • Lengte snoer: 1,2 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
84,68Excl BTW
€ 102,46 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad Direct leverbaar
Cables To Go 1 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - oranje
Cables To Go 1 m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - oranje
  • Lengte snoer: 1 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
6,66Excl BTW
€ 8,06 Incl BTW
Meer info
45 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise 2920 0.5m InfiniBand-kabel 0,5 m
HP Enterprise 2920 0.5m InfiniBand-kabel 0,5 m
  • Lengte snoer: 0,5 m
60,04Excl BTW
€ 72,65 Incl BTW
Meer info
8 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise J9665A netwerkkabel 1 m Grijs
HP Enterprise J9665A netwerkkabel 1 m Grijs
  • Lengte snoer: 1 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Contact geleider materiaal: Nikkel
179,41Excl BTW
€ 217,09 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cables To Go 10m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - wit
Cables To Go 10m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - wit
  • Lengte snoer: 10 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
10,18Excl BTW
€ 12,32 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m netwerkkabel Zwart
HP Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 3 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Overdrachtssnelheid: 40000 Mbit/s
381,48Excl BTW
€ 461,59 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad 4-7 werkdagen
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - rood
Cables To Go 2m Cat5e Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - rood
  • Lengte snoer: 2 m
  • Kabel standaard: Cat5e
  • Kabelafscherming: U/UTP (UTP)
4,82Excl BTW
€ 5,83 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad Direct leverbaar
HP Enterprise AF620A KVM-switch Zwart
HP Enterprise AF620A KVM-switch Zwart
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Maximum resolutie: 1600 x 1200 Pixels
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 20 - 80 procent
1.180,10Excl BTW
€ 1.427,92 Incl BTW
Meer info
0 op voorraad 1-2 weken
Intellinet Cat5e Shielded Patch Panel
Intellinet Cat5e Shielded Patch Panel
  • Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Afmetingen (BxDxH): 482 x 109 x 43 mm
  • Gewicht: 2 kg
40,01Excl BTW
€ 48,41 Incl BTW
Meer info
5 op voorraad 1-2 weken
HP Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC netwerkkabel 0,65 m Zwart
HP Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC netwerkkabel 0,65 m Zwart
  • Lengte snoer: 0, 65 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
71,27Excl BTW
€ 86,24 Incl BTW
Meer info
7 op voorraad 1-3 werkdagen
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: