Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Filters

Glasvezel

StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
18,86Excl BTW
€ 22,82 Incl BTW
Meer info
125 op voorraad Direct leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable netwerkkabel Zwart
HP Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable netwerkkabel Zwart
  • Lengte snoer: 7 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Soort kabel: UTP
132,11Excl BTW
€ 159,85 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad Direct leverbaar
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
17,50Excl BTW
€ 21,18 Incl BTW
Meer info
82 op voorraad Direct leverbaar
HP HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
HP HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
72,40Excl BTW
€ 87,60 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
HP Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
112,44Excl BTW
€ 136,05 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Glasvezel kabel OFC
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Kern diameter: 62,5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
55,61Excl BTW
€ 67,29 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw
HP Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
40,97Excl BTW
€ 49,57 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX netwerk media converter 100 Mbit/s
HP Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX netwerk media converter 100 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100Base-FX
68,18Excl BTW
€ 82,50 Incl BTW
Meer info
5 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel OFNR
HP Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel OFNR
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
36,94Excl BTW
€ 44,70 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise 10G SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
HP Enterprise 10G SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
313,26Excl BTW
€ 379,04 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad Direct leverbaar
HP Hewlett Packard Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack netwerk transceiver module Vezel-optiek 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm
HP Hewlett Packard Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack netwerk transceiver module Vezel-optiek 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
140,74Excl BTW
€ 170,30 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Aruba, a Enterprise company 10G SFP+ / SFP+ 1m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
HP Aruba, a Enterprise company 10G SFP+ / SFP+ 1m InfiniBand-kabel SFP+ Zwart
  • Lengte snoer: 1 m
  • Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting 2: SFP+
61,62Excl BTW
€ 74,56 Incl BTW
Meer info
181 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC LX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC LX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
94,00Excl BTW
€ 113,74 Incl BTW
Meer info
18 op voorraad 1-3 werkdagen
HP 0.6M 2Gb SFP FC Copper Cable
REFURBISHED
25,72Excl BTW
€ 31,12 Incl BTW
Meer info
19 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise LC/LC Multi-mode Optical Cable Coupling Connector 8 Pack Glasvezel kabel
HP Enterprise LC/LC Multi-mode Optical Cable Coupling Connector 8 Pack Glasvezel kabel
REFURBISHED
58,08Excl BTW
€ 70,28 Incl BTW
Meer info
55 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Eva 4gb sfp fc copper cable 0.5m
REFURBISHED
23,64Excl BTW
€ 28,60 Incl BTW
Meer info
5 op voorraad Direct leverbaar
HP SFP 4GB/Sec GB SW Transceiver
REFURBISHED
10,24Excl BTW
€ 12,39 Incl BTW
Meer info
6 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
16,85Excl BTW
€ 20,39 Incl BTW
Meer info
73 op voorraad Direct leverbaar
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
18,33Excl BTW
€ 22,18 Incl BTW
Meer info
47 op voorraad Direct leverbaar
StarTech Cisco SFP-H10GB-CU1M compatibel SFP+ 10GbE DAC Twinax kabel passief 2 m
StarTech Cisco SFP-H10GB-CU1M compatibel SFP+ 10GbE DAC Twinax kabel passief 2 m
  • Lengte snoer: 2 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
43,96Excl BTW
€ 53,19 Incl BTW
Meer info
32 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech 1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
StarTech 1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
  • Lengte snoer: 1 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
40,63Excl BTW
€ 49,16 Incl BTW
Meer info
25 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
StarTech 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
  • Kern diameter: 9 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Diepte verpakking: 220 mm
31,31Excl BTW
€ 37,89 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad Direct leverbaar
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Type glasvezel: OM3
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
16,02Excl BTW
€ 19,38 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
  • Kern diameter: 62,5 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Kern-/omhulsel-diameter: 62, 5/125 µm
17,50Excl BTW
€ 21,18 Incl BTW
Meer info
43 op voorraad Direct leverbaar
Intellinet 5.0m LC M/M 5m LC LC Oranje Glasvezel kabel
Intellinet 5.0m LC M/M 5m LC LC Oranje Glasvezel kabel
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Lengte snoer: 5 m
17,72Excl BTW
€ 21,44 Incl BTW
Meer info
23 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
22,58Excl BTW
€ 27,32 Incl BTW
Meer info
14 op voorraad 4-7 werkdagen
Intellinet Patchkabel Fiberoptik OM3 5m
Intellinet Patchkabel Fiberoptik OM3 5m
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
  • Lengte snoer: 5 m
18,82Excl BTW
€ 22,77 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad 1-3 werkdagen
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
17,42Excl BTW
€ 21,08 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
16,56Excl BTW
€ 20,04 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
  • Type glasvezel: OM2
  • Kern diameter: 50 µm
  • Bekleding diameter: 125 µm
19,10Excl BTW
€ 23,11 Incl BTW
Meer info
142 op voorraad Direct leverbaar
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: