Max ICT B.V. - Dé ICT Hardware webwinkel voor thuis en op kantoor ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

PCI-X Insteekkaart

Pagina 1 / 1
Lenovo IBM I340-T4 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
Lenovo IBM I340-T4 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Hostinterface: PCI Express
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
117,02 Excl BTW
€ 141,59  Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 1-3 werkdagen
Intel Wireless agn 802.11n mini pci-e
Intel Wireless agn 802.11n mini pci-e
17,46 Excl BTW
€ 21,13  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise NC340T PCI-X Quad-port Gigabit Server Adapter
HP Enterprise NC340T PCI-X Quad-port Gigabit Server Adapter
REFURBISHED
61,60 Excl BTW
€ 74,54  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Intel Gigabit CT Desktop Adapter - Network adapter - PCIe low profile - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit E
Intel Gigabit CT Desktop Adapter - Network adapter - PCIe low profile - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit E
575,55 Excl BTW
€ 696,42  Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 4-7 werkdagen
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: SFP+
111,83 Excl BTW
€ 135,31  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
Intel Dual-port pro/1000 mf pci-x fibre adapter
REFURBISHED
56,85 Excl BTW
€ 68,79  Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 1-3 werkdagen
Intel PRO 1000MT Svr Adapter ENet PCI RJ45
Intel PRO 1000MT Svr Adapter ENet PCI RJ45
  • Hostinterface: PCI
  • Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s
  • Soort kabel: Category-5 up to 100m
119,84 Excl BTW
€ 145,01  Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise Hp nc310f pci-x gigabit server adapter g5
HP Enterprise Hp nc310f pci-x gigabit server adapter g5
REFURBISHED
80,08 Excl BTW
€ 96,90  Incl BTW
Meer info
4 op voorraad 1-3 werkdagen
IBM 4Gb Fibre Channel HBA (PCI-X, Single-Port, DS4000) Intern 4096Mbit/s netwerkkaart & -adapter
IBM 4Gb Fibre Channel HBA (PCI-X, Single-Port, DS4000) Intern 4096Mbit/s netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Hostinterface: PCI-X
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4096 Mbit/s
13,54 Excl BTW
€ 16,38  Incl BTW
Meer info
33 op voorraad 4-7 werkdagen

Pagina 1 / 1
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: