✓ 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Betalen in 3 Termijnen ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

Router Opties

HP Enterprise 7203 dl Router bedrade router
€1.777,91Excl
BTW
€2.151,27 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
HP Enterprise StorageWorks 400 Multi-Protocol Router Power Pack bedrade router
€34.662,63Excl
BTW
€41.941,78 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
HP Enterprise StorageWorks 400 Multi-Protocol Router Base bedrade router
€29.529,73Excl
BTW
€35.730,97 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
€74,18Excl
BTW
€89,76 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-T 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
€60,79Excl
BTW
€73,56 Incl BTW
12 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
€14,51Excl
BTW
€17,56 Incl BTW
19 op voorraad1-3 werkdagen
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
€93,91Excl
BTW
€113,63 Incl BTW
466 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-GE-100FX 100Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX
€163,05Excl
BTW
€197,29 Incl BTW
23 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 3925 bedrade router Ethernet LAN Zwart, Grijs
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€4.378,60Excl
BTW
€5.298,11 Incl BTW
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Breedte: 79 mm
  • Diepte: 122 mm
€294,94Excl
BTW
€356,88 Incl BTW
31 op voorraadDirect leverbaar
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
€44,62Excl
BTW
€53,99 Incl BTW
27 op voorraadDirect leverbaar
Cisco 800-IL-PM-4= PoE adapter & injector
  • Kleur van het product: Zwart
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3af
  • Power over Ethernet (PoE): Ja
€183,95Excl
BTW
€222,58 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
Cisco PA100-EU power supply unit
  • AC invoer voltage: 100 - 240
  • Stroom (max.): 2 A
  • Compatibele producten: SPA5xx, CP5xx and SPA9xx
€10,55Excl
BTW
€12,77 Incl BTW
149 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco N2200-PAC-400W= switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • AC invoer voltage: 90 - 264 V
  • Compatibiliteit: Cisco Nexus 2200
€320,14Excl
BTW
€387,37 Incl BTW
13 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco GLC-ZX-SM= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€1.714,48Excl
BTW
€2.074,52 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
€69,44Excl
BTW
€84,02 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link AC750 Network repeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
€36,03Excl
BTW
€43,60 Incl BTW
60 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco TwinGig Converter Module netwerk media converter 1000 Mbit/s
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X
€127,97Excl
BTW
€154,84 Incl BTW
0 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Temperatuur, in bedrijf: -5 - 85 °C
  • Maximaal bereik: 100 m
€189,04Excl
BTW
€228,74 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 10000 m
€779,99Excl
BTW
€943,79 Incl BTW
65 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco SL-880-AIS 1 licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Platform: Cisco 800
  • Aantal licenties: 1 licentie(s)
€106,84Excl
BTW
€129,28 Incl BTW
100 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
€976,41Excl
BTW
€1.181,46 Incl BTW
31 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 300 m
€247,11Excl
BTW
€299,00 Incl BTW
20 op voorraadDirect leverbaar
Cisco Aironet Power Injector netvoeding & inverter
  • Afmetingen (BxDxH): 139,3 x 54,3 x 34,5 mm
€45,56Excl
BTW
€55,13 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco PWR-C45-2800ACV Voeding switchcomponent
€907,72Excl
BTW
€1.098,34 Incl BTW
0 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1300 nm
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
€123,58Excl
BTW
€149,53 Incl BTW
2 op voorraadDirect leverbaar
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
  • Compatibiliteit: Cisco 1921, 1905
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
€41,82Excl
BTW
€50,60 Incl BTW
14 op voorraadDirect leverbaar
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: -5 - 85 °C
€360,35Excl
BTW
€436,02 Incl BTW
0 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco ACS-1941-RM-19= rack-toebehoren
  • Maat: 48,3 cm (19")
  • Compatibiliteit: Cisco 1941, 1941W Isr
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
€38,84Excl
BTW
€47,00 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Catalyst WS-C2960CPD-8PT-L netwerk-switch Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Wit Power over Ethernet (PoE)
  • Power over Ethernet (PoE): Ja
  • Switch type: Managed
  • Full duplex: Ja
€390,28Excl
BTW
€472,24 Incl BTW
2 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Afwijkende openingstijden 2019

27-12-2018 Op onderstaande nationale feestdagen is Max ICT gesloten: 1 januari 2019: Nieuwsjaarsdag 21 april 2019: Eerste Paasdag (zondag) 22 april 2019: Tweede Paasdag 27 april 2019: Koningsdag 30

Kosteloos betalen in 3 termijnen met in3 - nu mogelijk!

26-10-2018 Je zult het net zien; dingen gaan kapot in huis terwijl je budget net even niet meewerkt. Je moet het kapotte apparaat vervangen omdat je anders niet verder kan, maar beter zou je dit de volgende maan

Max ICT uitgeroepen tot Tilburgs Bedrijf van de Maand

27-08-2018 Wow, goed nieuws! Max ICT is uitgeroepen tot "Tilburgs Bedrijf van de Maand".  Afgelopen vrijdag ontvingen wij van Wethouder Berend de Vries (economie) deze grote eer en ons echte, eigen Tilburgse
  Twitter
17-01-2019 KPN stopt met ISDN zoals je kunt lezen in dit artikel van @Hub24NL. Is jouw bedrijf al volledig over op VoIP? Zoe… https://t.co/tp2zEhVnr3
15-01-2019 Baan nodig? Solliciteer bij @Max_ICT! Leuk bedrijf, gratis koffie (en veel), fruit van de zaak, groeimogelijkheden,… https://t.co/rJvwlDH8eE
11-01-2019 Ook geïntroduceerd op #CES2019 - de nieuwe @lenovo Yoga S940 met Smart Assist eye-tracking. Deze laptop monitort je… https://t.co/jCaLCR4nmi
10-01-2019 Op #CES2019 introduceert @HP de 𝗛𝗣 𝗣𝗮𝘃𝗶𝗹𝗶𝗼𝗻 𝟮𝟳, de 𝗛𝗣 𝗦𝗽𝗲𝗰𝘁𝗿𝗲 𝟭𝟱 𝘅𝟯𝟲𝟬, en de 𝗛𝗣 𝗘𝗹𝗶𝘁𝗲𝗕𝗼𝗼𝗸 𝘅𝟯𝟲𝟬 𝟴𝟯𝟬. Verder: verbete… https://t.co/gvOTrRzFkQ
  Max's vrienden op Facebook
Je betaald bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken:

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »