Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

INCL. BTW
Hoe wil jij de prijzen zien?
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Filters

Router Opties

TP-Link AC750 Network repeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
€32,28Excl
BTW
€39,06 Incl BTW
168 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco L-FL-CUE-PORT-2= softwarelicentie & -uitbreiding
  • Softwaretype: Electronic Software Download (ESD)
  • Platform: Cisco ISR 29xx, 39xx
  • Aantal licenties: 1
€303,25Excl
BTW
€366,93 Incl BTW
9876 op voorraad4-7 werkdagen
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
€86,55Excl
BTW
€104,73 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-T 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
€60,79Excl
BTW
€73,56 Incl BTW
32 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
€32,28Excl
BTW
€39,06 Incl BTW
50 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
€50,75Excl
BTW
€61,41 Incl BTW
8 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 550 m
€40,12Excl
BTW
€48,55 Incl BTW
47 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
€14,51Excl
BTW
€17,56 Incl BTW
2 op voorraad1-3 werkdagen
TP-Link Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 15000 m
€41,30Excl
BTW
€49,97 Incl BTW
36 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 10000 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
€29,46Excl
BTW
€35,65 Incl BTW
81 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 20000 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
€32,93Excl
BTW
€39,85 Incl BTW
20 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 20000 m
€31,79Excl
BTW
€38,47 Incl BTW
32 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-GE-100FX 100Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX
€157,98Excl
BTW
€191,16 Incl BTW
66 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router
  • Ethernet LAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
  • Rack-montage: Ja
€395,35Excl
BTW
€478,37 Incl BTW
6 op voorraadDirect leverbaar
D-link DMC-300SC netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag: -25 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procent
€52,46Excl
BTW
€63,48 Incl BTW
102 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco L-FL-CUE-MBX-5= softwarelicentie & -uitbreiding
  • Licentietype: Client Access License (CAL)
  • Softwaretype: Electronic Software Download (ESD)
  • Compatibiliteit: Cisco 2921, 2951, 3925, 3945, 3925E, 3945E
€68,65Excl
BTW
€83,07 Incl BTW
9876 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco PA100-EU power supply unit
  • AC invoer voltage: 100 - 240
  • Stroom (max.): 2 A
  • Compatibele producten: SPA5xx, CP5xx and SPA9xx
€7,89Excl
BTW
€9,55 Incl BTW
161 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Breedte: 79 mm
  • Diepte: 122 mm
€298,70Excl
BTW
€361,43 Incl BTW
19 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco GLC-ZX-SM= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€1.665,20Excl
BTW
€2.014,89 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
€48,55Excl
BTW
€58,75 Incl BTW
3 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco N2200-PAC-400W= Voeding switchcomponent
  • Producttype: Voeding
  • Compatibiliteit: Cisco Nexus 2200
  • AC invoer voltage: 90 - 264
€200,08Excl
BTW
€242,10 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco SL-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Platform: Cisco 800
  • Aantal licenties: 1
€91,84Excl
BTW
€111,13 Incl BTW
100 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
€20,70Excl
BTW
€25,05 Incl BTW
77 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
€450,00Excl
BTW
€544,50 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Aironet Power Injector netvoeding & inverter
  • Afmetingen (BxDxH): 139,3 x 54,3 x 34,5 mm
€15,13Excl
BTW
€18,31 Incl BTW
5 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1300 nm
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
€62,22Excl
BTW
€75,29 Incl BTW
4 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco TwinGig Converter Module 1000Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X
€9,73Excl
BTW
€11,77 Incl BTW
14 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco EHWIC-VA-DSL-M= Intern netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Antenne: Nee
  • Chipset: Broadcom
€426,00Excl
BTW
€515,46 Incl BTW
4 op voorraad1-3 werkdagen
DrayTek Rackmount plate 19 inch
€35,13Excl
BTW
€42,51 Incl BTW
11 op voorraadDirect leverbaar
Cisco 1941 Ethernet LAN Zwart bedrade router
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€126,45Excl
BTW
€153,00 Incl BTW
1 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Max ICT uitgeroepen tot Tilburgs Bedrijf van de Maand

27-08-2018 Wow, goed nieuws! Max ICT is uitgeroepen tot "Tilburgs Bedrijf van de Maand".  Afgelopen vrijdag ontvingen wij van Wethouder Berend de Vries (economie) deze grote eer en ons echte, eigen Tilburgse

De hele maand juli korting op de beste Home & Office deals

11-07-2018 Een derde van onze dag; dit is hoeveel wij over het algemeen bezig zijn met werk. Dit doen we bijvoorbeeld thuis in ons eigen home office, of op kantoor. Omdat dit zo’n groot deel van onze dag is,

Ben jij de winnaar van het €20,- euro shoptegoed?

29-05-2018 Medio April vroegen we je om feedback over onze nieuwe website, en dit hebben we geweten! De mailtjes bleven maar binnenstromen met de ene tip nog beter dan de andere. Het mocht duidelijk zijn; er was
  Twitter
19-09-2018 Werk jij met een kantelbaar scherm? En wat voor werk doe je dan hiermee? #monitor #werkplekinrichting #ergonomie B… https://t.co/RxY1ehJuhq
19-09-2018 Nieuw! In December 2018 komt de Playstation Classic! Met 20 ouderwets lekkere games al voor je geïnstalleerd, bel… https://t.co/IgkYnvXq5l
18-09-2018 Heb jij de nieuwe Xiaomi Pocophone F1 al ontdekt? Volgens @tweakers is dit de nieuwe Koning onder de midrange smart… https://t.co/52MYTlgWak
17-09-2018 Bestel in september bij Max ICT en maak automatisch kans op toffe prijzen! Wil jij die PS4, de Apple AirPods, een c… https://t.co/zEzi8TeyoR
  Max's vrienden op Facebook

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »