Max ICT B.V. - Dé ICT Hardware webwinkel voor thuis en op kantoor ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

Router Opties

Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
120,99 Excl BTW
€ 146,40  Incl BTW
Meer info
12 op voorraad 1-3 werkdagen
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
78,42 Excl BTW
€ 94,89  Incl BTW
Meer info
87 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco 2901 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
Cisco 2901 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
1.556,48 Excl BTW
€ 1.883,34  Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
69,28 Excl BTW
€ 83,83  Incl BTW
Meer info
7 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
14,24 Excl BTW
€ 17,23  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco GLC-GE-100FX netwerk media converter 100 Mbit/s
Cisco GLC-GE-100FX netwerk media converter 100 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX
73,81 Excl BTW
€ 89,31  Incl BTW
Meer info
35 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco 2921 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
Cisco 2921 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
2.076,16 Excl BTW
€ 2.512,15  Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco 3925 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Grijs
Cisco 3925 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Grijs
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
4.652,16 Excl BTW
€ 5.629,11  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco 2911 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
Cisco 2911 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
1.984,32 Excl BTW
€ 2.401,03  Incl BTW
Meer info
2 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= netwerkkaart & -adapter Ethernet / Fiber Intern
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= netwerkkaart & -adapter Ethernet / Fiber Intern
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Breedte: 79 mm
  • Diepte: 122 mm
443,16 Excl BTW
€ 536,22  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco Rackmount kit for 890
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
51,14 Excl BTW
€ 61,88  Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
68,38 Excl BTW
€ 82,74  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco PA100-EU power supply unit
Cisco PA100-EU power supply unit
  • AC invoer voltage: 100 - 240
  • Stroom (max.): 2 A
  • Compatibele producten: SPA5xx, CP5xx and SPA9xx
10,16 Excl BTW
€ 12,29  Incl BTW
Meer info
88 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 10000 m
589,04 Excl BTW
€ 712,74  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-2 weken
TP-Link AC750 Netwerkrepeater Wit
TP-Link AC750 Netwerkrepeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
36,15 Excl BTW
€ 43,74  Incl BTW
Meer info
248 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 300 m
222,76 Excl BTW
€ 269,54  Incl BTW
Meer info
20 op voorraad Direct leverbaar
Cisco TwinGig Converter Module netwerk media converter 1000 Mbit/s
Cisco TwinGig Converter Module netwerk media converter 1000 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X
125,51 Excl BTW
€ 151,87  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco GLC-ZX-SM= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
Cisco GLC-ZX-SM= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
107,52 Excl BTW
€ 130,10  Incl BTW
Meer info
3 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 10000 m
871,45 Excl BTW
€ 1.054,45  Incl BTW
Meer info
0 op voorraad 1-2 weken
HP Enterprise 4y Intelli LTU Proactive care SW SVC
HP Enterprise 4y Intelli LTU Proactive care SW SVC
1.045,82 Excl BTW
€ 1.265,44  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-2 weken
HP Enterprise 3y Intelli LTU Proactive care SW SVC
HP Enterprise 3y Intelli LTU Proactive care SW SVC
798,91 Excl BTW
€ 966,68  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad 1-2 weken
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1300 nm
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
89,64 Excl BTW
€ 108,46  Incl BTW
Meer info
20 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
  • Compatibiliteit: Cisco 1921, 1905
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
20,55 Excl BTW
€ 24,87  Incl BTW
Meer info
26 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco Catalyst WS-C2960CPD-8PT-L netwerk-switch Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Wit Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C2960CPD-8PT-L netwerk-switch Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Wit Power over Ethernet (PoE)
  • Switch type: Managed
  • Power over Ethernet (PoE): Ja
  • Full duplex: Ja
320,00 Excl BTW
€ 387,20  Incl BTW
Meer info
6 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco Aironet Power Injector netvoeding & inverter
Cisco Aironet Power Injector netvoeding & inverter
  • Afmetingen (BxDxH): 139,3 x 54,3 x 34,5 mm
111,00 Excl BTW
€ 134,31  Incl BTW
Meer info
10 op voorraad Meer dan 4 weken
Cisco Aironet 1242AG WLAN toegangspunt 108 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs
Cisco Aironet 1242AG WLAN toegangspunt 108 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 108 Mbit/s
  • Intern: Nee
  • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: EAP, EAP-FAST, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, LEAP, MSCHAPv2, PEAP, TKIP, WEP, WPA, WPA2
81,44 Excl BTW
€ 98,54  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco Intermec 236-189-002 Signaalkabel 2 m Grijs
Cisco Intermec 236-189-002 Signaalkabel 2 m Grijs
  • Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
  • Lengte snoer: 2 m
  • Kleur van het product: Grijs
1.874,56 Excl BTW
€ 2.268,22  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco CAB-AUX-RJ45 netwerkkabel 1,8 m Grijs
Cisco CAB-AUX-RJ45 netwerkkabel 1,8 m Grijs
  • Lengte snoer: 1,8 m
  • Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk
  • Contact geleider materiaal: Nikkel
40,57 Excl BTW
€ 49,09  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco Two 10/100 Routed Port HWIC switchcomponent
Cisco Two 10/100 Routed Port HWIC switchcomponent
  • Intern: Ja
  • Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen: IEEE802.3 + IEEE802.2 SAP, IEEE802.3 + IEEE802.2 SNAP, IEEE 802.1Q VLAN, PPPoE, SNMP
640,32 Excl BTW
€ 774,79  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco Rack mount kit
Cisco Rack mount kit
  • Vormfactor: 19"
  • Draaihoek: 90°
  • Materiaal: Staal
134,92 Excl BTW
€ 163,25  Incl BTW
Meer info
1 op voorraad 1-2 weken
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken:
Max ICT B.V. gebruikt cookies en vergelijkbare technieken. Wij maken hiermee onze site persoonlijker en voorzien je van relevante advertenties. Met cookies volgen wij internetgedrag binnen en buiten onze website. Wanneer je verder gaat accepteer je onze cookies. Meer informatie vind je in onze privacy policy.