Meer dan 350.000 orders verwerkt • Ruim 100.000 klanten • 30 dagen niet tevreden, geld terug garantie

INCL. BTW
Hoe wil jij de prijzen zien?
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Filters

Router Opties

HP Enterprise 7203 dl Router bedrade router
€1.778,97Excl
BTW
€2.152,55 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
HP Enterprise StorageWorks 400 Multi-Protocol Router Power Pack bedrade router
€34.686,88Excl
BTW
€41.971,12 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
HP Enterprise StorageWorks 400 Multi-Protocol Router Base bedrade router
€29.549,76Excl
BTW
€35.755,21 Incl BTW
0 op voorraad1-2 weken
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
€92,05Excl
BTW
€111,38 Incl BTW
131 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
€44,75Excl
BTW
€54,15 Incl BTW
8 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-T 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
€60,79Excl
BTW
€73,56 Incl BTW
21 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
€14,51Excl
BTW
€17,56 Incl BTW
19 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco GLC-GE-100FX 100Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX
€133,36Excl
BTW
€161,37 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router
  • Ethernet LAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
  • Rack-montage: Ja
€413,27Excl
BTW
€500,06 Incl BTW
2 op voorraad1-3 werkdagen
TP-Link AC750 Network repeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
€35,70Excl
BTW
€43,20 Incl BTW
145 op voorraad4-7 werkdagen
HP Enterprise 4y Intelli LTU Proactive care SW SVC
€1.055,84Excl
BTW
€1.277,57 Incl BTW
110 op voorraad4-7 werkdagen
HP Enterprise 3y Intelli LTU Proactive care SW SVC
€806,55Excl
BTW
€975,93 Incl BTW
110 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco PA100-EU power supply unit
  • AC invoer voltage: 100 - 240
  • Stroom (max.): 2 A
  • Compatibele producten: SPA5xx, CP5xx and SPA9xx
€18,14Excl
BTW
€21,95 Incl BTW
16 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Breedte: 79 mm
  • Diepte: 122 mm
€299,98Excl
BTW
€362,98 Incl BTW
14 op voorraad1-3 werkdagen
HP Enterprise Install Core Blade Routers Edge 12 ports Service
€249,34Excl
BTW
€301,70 Incl BTW
278 op voorraadDirect leverbaar
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
€49,42Excl
BTW
€59,80 Incl BTW
5 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-ZX-SM= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€1.722,32Excl
BTW
€2.084,01 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco N2200-PAC-400W= Voeding switchcomponent
  • Producttype: Voeding
  • Compatibiliteit: Cisco Nexus 2200
  • AC invoer voltage: 90 - 264
€194,08Excl
BTW
€234,84 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
HP Enterprise 5y Intelli Infra LTU Proactcare SWSVC
€1.294,11Excl
BTW
€1.565,87 Incl BTW
110 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Temperatuur, in bedrijf: -5 - 85 °C
  • Maximaal bereik: 100 m
€189,04Excl
BTW
€228,74 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco SL-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Platform: Cisco 800
  • Aantal licenties: 1
€106,84Excl
BTW
€129,28 Incl BTW
100 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
€69,44Excl
BTW
€84,02 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
€450,00Excl
BTW
€544,50 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Aironet Power Injector netvoeding & inverter
  • Afmetingen (BxDxH): 139,3 x 54,3 x 34,5 mm
€11,26Excl
BTW
€13,62 Incl BTW
5 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1300 nm
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
€121,39Excl
BTW
€146,88 Incl BTW
24 op voorraadDirect leverbaar
Cisco TwinGig Converter Module 1000Mbit/s netwerk media converter
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X
€117,55Excl
BTW
€142,24 Incl BTW
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco EHWIC-VA-DSL-M= Intern netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Antenne: Nee
  • Chipset: Broadcom
€426,00Excl
BTW
€515,46 Incl BTW
4 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 1941 Ethernet LAN Zwart bedrade router
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€100,51Excl
BTW
€121,62 Incl BTW
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 300 m
€247,11Excl
BTW
€299,00 Incl BTW
20 op voorraadDirect leverbaar
Cisco 3945E Ethernet LAN Zwart bedrade router
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€8.813,92Excl
BTW
€10.664,84 Incl BTW
0 op voorraad4-7 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Kosteloos betalen in 3 termijnen met in3 - nu mogelijk!

26-10-2018 Je zult het net zien; dingen gaan kapot in huis terwijl je budget net even niet meewerkt. Je moet het kapotte apparaat vervangen omdat je anders niet verder kan, maar beter zou je dit de volgende maan

Max ICT uitgeroepen tot Tilburgs Bedrijf van de Maand

27-08-2018 Wow, goed nieuws! Max ICT is uitgeroepen tot "Tilburgs Bedrijf van de Maand".  Afgelopen vrijdag ontvingen wij van Wethouder Berend de Vries (economie) deze grote eer en ons echte, eigen Tilburgse

De hele maand juli korting op de beste Home & Office deals

11-07-2018 Een derde van onze dag; dit is hoeveel wij over het algemeen bezig zijn met werk. Dit doen we bijvoorbeeld thuis in ons eigen home office, of op kantoor. Omdat dit zo’n groot deel van onze dag is,
  Twitter
16-11-2018 Vandaag is het Dag van de Ondernemer. Wij staan een momentje stil bij de vele ondernemers die wij door de jaren h… https://t.co/LLvDwi8MQy
14-11-2018 Je kunt bij Max ICT B.V. nu ook betalen in 3 termijnen via in3. We kregen hier vorige week de volgende vraag over:… https://t.co/0VfDxtyTBy
13-11-2018 Bijbaan nodig? Kom bij ons werken als Medewerker Concept Store! Aanrader wanneer je commerciële economie studeert o… https://t.co/iByzz0OECg
08-11-2018 Ben jij een echte gameliefhebber? Bestel dan nu Red Dead Redemption 2 voor slechts €57,00. De actie is geldig van 5… https://t.co/zF7t83A3s9
  Max's vrienden op Facebook

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »