Max ICT B.V. - Dé ICT Hardware webwinkel voor thuis en op kantoor ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

Router Opties

TP-Link AC750 Network repeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
€35,38Excl BTW
€42,81 Incl BTW
Meer info
310 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
€60,79Excl BTW
€73,56 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
€68,24Excl BTW
€82,57 Incl BTW
Meer info
32 op voorraadDirect leverbaar
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
€17,10Excl BTW
€20,69 Incl BTW
Meer info
27 op voorraad4-7 werkdagen
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
€93,91Excl BTW
€113,63 Incl BTW
Meer info
156 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
€37,46Excl BTW
€45,33 Incl BTW
Meer info
53 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 550 m
€45,72Excl BTW
€55,32 Incl BTW
Meer info
50 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 15000 m
€47,08Excl BTW
€56,97 Incl BTW
Meer info
82 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 20000 m
€37,46Excl BTW
€45,33 Incl BTW
Meer info
80 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-GE-100FX 100Mbit/s netwerk media converter
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s
  • Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
€76,41Excl BTW
€92,46 Incl BTW
Meer info
8 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 20000 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
€39,59Excl BTW
€47,90 Incl BTW
Meer info
55 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 10000 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
€28,93Excl BTW
€35,01 Incl BTW
Meer info
35 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 3925 bedrade router Ethernet LAN Zwart, Grijs
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€4.403,24Excl BTW
€5.327,92 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Breedte: 79 mm
  • Diepte: 122 mm
€278,00Excl BTW
€336,38 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
€47,42Excl BTW
€57,38 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco PA100-EU power supply unit
  • AC invoer voltage: 100 - 240
  • Stroom (max.): 2 A
  • Compatibele producten: SPA5xx, CP5xx and SPA9xx
€10,64Excl BTW
€12,87 Incl BTW
Meer info
5 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-ZX-SM= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
  • Soort aansluiting: SFP
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
€107,48Excl BTW
€130,05 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
€67,44Excl BTW
€81,60 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Twingig converter module
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
€50,28Excl BTW
€60,84 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 300 m
€247,11Excl BTW
€299,00 Incl BTW
Meer info
27 op voorraadDirect leverbaar
Cisco Aironet Power Injector netvoeding & inverter
  • Afmetingen (BxDxH): 139,3 x 54,3 x 34,5 mm
€41,85Excl BTW
€50,64 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1300 nm
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
€102,18Excl BTW
€123,64 Incl BTW
Meer info
12 op voorraadDirect leverbaar
D-link DMC-300SC netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag: -25 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procent
€66,41Excl BTW
€80,36 Incl BTW
Meer info
22 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
  • Compatibiliteit: Cisco 1921, 1905
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
€44,46Excl BTW
€53,80 Incl BTW
Meer info
8 op voorraadDirect leverbaar
Cisco PWR-IE3000-CNCT= kabel-connector Zwart
  • Kleur van het product: Zwart
  • Aantal poorten: 1
  • Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
€32,89Excl BTW
€39,80 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco EHWIC-4ESG= Intern Ethernet netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Antenne: Nee
  • Breedte: 79 mm
€169,36Excl BTW
€204,93 Incl BTW
Meer info
20 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco WS-C4507R+E netwerkchassis 11U Zwart
  • Rackcapaciteit: 11U
  • Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 90 procent
  • Software (vereist): Cisco IOS Software Release 12.2(54)SG Cisco IOS Software Release 12.2(54)SG Cisco IOS XE Software Release 3.0(1)SG Cisco IOS XE Software Release 3.2.0XO Cisco IOS XE Software Release 3.3.0XO Cisco IOS XE Software Release 3.8.1E
€6.235,75Excl BTW
€7.545,26 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco L-SL-29-SEC-K9= softwarelicentie & -uitbreiding
  • Softwaretype: Electronic Software Download (ESD)
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 2901, 2911, 2921, 2951
€774,10Excl BTW
€936,66 Incl BTW
Meer info
9876 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco AIR-ANT5160NP-R antenne 6 dBi
  • Antenne versterkingsniveau (max): 6 dBi
  • Versterking antenne (max): 6 dBi
  • Breedte: 177,8 mm
€152,84Excl BTW
€184,94 Incl BTW
Meer info
4 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Rack mount kit
  • Vormfactor: 19"
  • Draaihoek: 90°
  • Materiaal: Staal
€53,50Excl BTW
€64,74 Incl BTW
Meer info
11 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Top 250 Groeibedrijven, Max ICT B.V. hoort erbij en daar zijn we trots op!

21-03-2019 Op 20 maart 2019 is in Ahoy de Top 250 Groeibedrijven gepresenteerd door het Erasmus Centre for Entrepreneurship en NLgroeit. Over de Top 250 Groeibedrijven Het Erasmus Center for Entrepreneursh

Samsung Sales Event 2019 - Samsung zet in op Slim en Innovatief

15-03-2019 13 maart 2019 - Utrecht. Deze week was het weer tijd voor het Samsung Sales Event. Tijdens dit meerdaagse event, wat ook wel de Samsung Dealershow wordt genoemd, krijgen handelaren, partners en de per

Overname MyCom door online winkelier Max ICT B.V.

28-02-2019 In februari 2019 is bekend geworden dat ICT-gigant Max ICT B.V. MyCom heeft overgenomen. De in 1995 opgerichte IT- en elektronicaspecialist MyCom stond bekend om diepgaande kennis en kunde, met een
  Twitter
15-03-2019 Deze week waren wij op het Samsung Sales Event in Utrecht. Welke 5 producten sprongen eruit voor ons? Lees het in o… https://t.co/YliMickHir
14-03-2019 Een jaar lang gratis afdrukken in zwart-wit? Dat kan, bij aanschaf van een digitale LED-kleurenprinters of MFP, en… https://t.co/JzGSfNmDKj
13-03-2019 Wist je dat onze zakelijke klanten altijd ondersteuning kunnen vragen van onze persoonlijke accountmanagers? Elke… https://t.co/0HcEfruBw1
12-03-2019 Wat nou als je documenten direct kunt printen vanuit je informatiesysteem, of je voor jou relevante documenten kunt… https://t.co/ksEnIzN3Ts
  Max's vrienden op Facebook
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken:

Hoi, wij zijn Max ICT. Wie ben jij?

Wij maken gebruik van cookies, want hiermee leren we je steeds een beetje beter kennen. We willen graag weten hoe jij het fijnst winkelt, wat je interesses zijn en wat nu echt belangrijk is voor jou.

Waarom? Zodat wij kunnen bouwen aan een fijnere webwinkel waarin jij snel vindt wat je zoekt, met alleen aanbiedingen waar jij echt iets aan hebt.

Zie jij deze voordelen wel zitten? Geef ons toestemming voor het gebruik van deze cookies. Help ons, zodat we jou beter kunnen helpen. Lees meer informatie »