Max ICT logo

Jouw persoonlijke ICT-adviseur voor al je projecten

Klantenservice
/
Filters

Router Opties

Cisco 800-IL-PM-4= PoE adapter & injector
Cisco 800-IL-PM-4= PoE adapter & injector
  • Kleur van het product: Zwart
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3af
  • Power over Ethernet (PoE): Ja
184,72Excl BTW
€ 223,51 Incl BTW
0 op voorraad 1-2 weken
Cisco CS-MARS-110-K9 bedrade router Blauw, Roestvrijstaal
Cisco CS-MARS-110-K9 bedrade router Blauw, Roestvrijstaal
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Rack-montage: Ja
62.626,96Excl BTW
€ 75.778,62 Incl BTW
0 op voorraad 1-2 weken
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
59,33Excl BTW
€ 71,79 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
86,04Excl BTW
€ 104,11 Incl BTW
10 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
58,65Excl BTW
€ 70,97 Incl BTW
2 op voorraad Direct leverbaar
Cisco 2901 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
Cisco 2901 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
1.708,92Excl BTW
€ 2.067,79 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco air ant 4941 2.2 dbi antenne
Cisco air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
9,32Excl BTW
€ 11,28 Incl BTW
10 op voorraad 4-7 werkdagen
TP-Link AC750 Netwerkrepeater Wit
TP-Link AC750 Netwerkrepeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
28,10Excl BTW
€ 34,00 Incl BTW
894 op voorraad 1-3 werkdagen
HP Enterprise 3y Intelli LTU Proactive care SW SVC
HP Enterprise 3y Intelli LTU Proactive care SW SVC
780,47Excl BTW
€ 944,37 Incl BTW
10 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise 4y Intelli LTU Proactive care SW SVC
HP Enterprise 4y Intelli LTU Proactive care SW SVC
1.021,81Excl BTW
€ 1.236,39 Incl BTW
10 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco Catalyst SFP mini-GBIC Module 100Mbit/s
Cisco Catalyst SFP mini-GBIC Module 100Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX
75,07Excl BTW
€ 90,83 Incl BTW
16 op voorraad Direct leverbaar
Cisco 2921 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
Cisco 2921 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
1.947,48Excl BTW
€ 2.356,45 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise Install Core Blade Routers Edge 12 ports Service
HP Enterprise Install Core Blade Routers Edge 12 ports Service
244,59Excl BTW
€ 295,95 Incl BTW
178 op voorraad Direct leverbaar
Cisco 3925 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Grijs
Cisco 3925 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Grijs
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
4.390,20Excl BTW
€ 5.312,14 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
HP Enterprise 5y Intelli Infra LTU Proactcare SWSVC
HP Enterprise 5y Intelli Infra LTU Proactcare SWSVC
1.252,49Excl BTW
€ 1.515,51 Incl BTW
10 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco 2911 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
Cisco 2911 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
1.864,60Excl BTW
€ 2.256,17 Incl BTW
2 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco Rackmount kit for 890
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
18,40Excl BTW
€ 22,26 Incl BTW
10 op voorraad Direct leverbaar
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
63,17Excl BTW
€ 76,44 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco ASA 5505 firewall (hardware) 150 Mbit/s 1U
Cisco ASA 5505 firewall (hardware) 150 Mbit/s 1U
  • Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit: 8
  • Wi-Fi: Nee
  • AC invoer voltage: 100-240 V
377,52Excl BTW
€ 456,80 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
TP-Link Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 550 m
34,38Excl BTW
€ 41,60 Incl BTW
195 op voorraad 1-3 werkdagen
TP-Link Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-Link Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 15000 m
33,18Excl BTW
€ 40,15 Incl BTW
87 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 300 m
223,26Excl BTW
€ 270,14 Incl BTW
20 op voorraad Direct leverbaar
Cisco GLC-ZX-SM= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
Cisco GLC-ZX-SM= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
107,52Excl BTW
€ 130,10 Incl BTW
3 op voorraad 1-3 werkdagen
Cisco EHWIC-VA-DSL-M= Intern netwerkkaart & -adapter
Cisco EHWIC-VA-DSL-M= Intern netwerkkaart & -adapter
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Antenne: Nee
  • Chipset: Broadcom
283,04Excl BTW
€ 342,48 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-Link 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 20000 m
26,60Excl BTW
€ 32,19 Incl BTW
7 op voorraad Direct leverbaar
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 10000 m
476,42Excl BTW
€ 576,47 Incl BTW
0 op voorraad 1-2 weken
TP-Link 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-Link 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
26,60Excl BTW
€ 32,19 Incl BTW
6 op voorraad Direct leverbaar
Cisco WS-CAC-4000W-INT= switchcomponent Voeding
Cisco WS-CAC-4000W-INT= switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • Compatibiliteit: Catalyst 6500
  • Gewicht: 10,1 kg
619,04Excl BTW
€ 749,04 Incl BTW
1 op voorraad 4-7 werkdagen
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk transceiver module 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk transceiver module 1300 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 0 - 85 procent
175,07Excl BTW
€ 211,83 Incl BTW
5 op voorraad 2-4 weken
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
  • Compatibiliteit: Cisco 1921, 1905
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
9,34Excl BTW
€ 11,30 Incl BTW
5 op voorraad 4-7 werkdagen
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken: