Max ICT B.V. - Dé ICT Hardware webwinkel voor thuis en op kantoor ✓ Gratis verzending ✓ ICTWaarborg ✓ Ruim Assortiment ✓ Bel voor Advies

INCL. BTW
/

Inclusief of exclusief BTW?

Wil je een zakelijke aankoop doen? Dan zie je waarschijnlijk liever de prijzen in onze winkel exclusief BTW. Zie je ze liever inclusief BTW omdat je een privé aankoop wilt doen? De keuze is aan jou.

Je kunt op elk gewenst moment je voorkeur aanpassen. Wanneer je inlogt op Mijn Max, onthouden we je voorkeur zodat jij de volgende keer gewoon door kunt gaan met zoeken zoals jij het graag hebt.

Zo houden wij voor jou de prijzen duidelijk en transparant.

Menu
Mijn Max
Winkelwagen
Contact
Filters

Router Opties

TP-Link AC750 Netwerkrepeater Wit
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
  • Soort: Network repeater
  • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
€36,42Excl BTW
€44,07 Incl BTW
Meer info
167 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: MiniGBIC
€98,36Excl BTW
€119,02 Incl BTW
Meer info
11 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 2901 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€1.484,80Excl BTW
€1.796,61 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad1-3 werkdagen
TP-Link Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 15000 m
€44,47Excl BTW
€53,81 Incl BTW
Meer info
23 op voorraad4-7 werkdagen
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Netwerk Transceiver Module
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Kleur van het product: Aluminium
€78,35Excl BTW
€94,80 Incl BTW
Meer info
77 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco L-880-AIS 1licentie(s) opwaarderen
  • Softwaretype: opwaarderen
  • Aantal licenties: 1
  • Compatibiliteit: Cisco 880
€74,94Excl BTW
€90,68 Incl BTW
Meer info
9 op voorraad1-3 werkdagen
TP-Link Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
  • Golflengte: 850 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 550 m
€44,47Excl BTW
€53,81 Incl BTW
Meer info
114 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco Air ant 4941 2.2 dbi antenne
  • Gewicht: 200 g
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
€16,70Excl BTW
€20,21 Incl BTW
Meer info
12 op voorraad1-3 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 20000 m
€37,28Excl BTW
€45,11 Incl BTW
Meer info
79 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
€37,28Excl BTW
€45,11 Incl BTW
Meer info
78 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 20000 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
€37,28Excl BTW
€45,11 Incl BTW
Meer info
67 op voorraad4-7 werkdagen
TP-Link Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Maximaal bereik: 10000 m
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
€27,37Excl BTW
€33,12 Incl BTW
Meer info
24 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 2921 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€1.983,20Excl BTW
€2.399,67 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco GLC-GE-100FX netwerk media converter 100 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX
€68,40Excl BTW
€82,76 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 3925 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Grijs
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€4.091,04Excl BTW
€4.950,16 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 2911 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
  • Ethernet LAN: Ja
  • Ethernet WAN: Ja
  • Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
€2.552,16Excl BTW
€3.088,11 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= netwerkkaart & -adapter Ethernet / Fiber Intern
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Breedte: 79 mm
  • Diepte: 122 mm
€443,16Excl BTW
€536,22 Incl BTW
Meer info
10 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Rackmount kit for 890
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Inclusief schroeven: Ja
€23,20Excl BTW
€28,07 Incl BTW
Meer info
18 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco N2200-PAC-400W= switchcomponent Voeding
  • Producttype: Voeding
  • Compatibiliteit: Cisco Nexus 2200
  • AC invoer voltage: 90 - 264 V
€329,02Excl BTW
€398,11 Incl BTW
Meer info
13 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco PA100-EU power supply unit
  • AC invoer voltage: 100 - 240
  • Stroom (max.): 2 A
  • Compatibele producten: SPA5xx, CP5xx and SPA9xx
€8,95Excl BTW
€10,83 Incl BTW
Meer info
439 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 2000 m
  • Fiber type: MMF
€77,92Excl BTW
€94,28 Incl BTW
Meer info
39 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 10000 m
€589,04Excl BTW
€712,74 Incl BTW
Meer info
0 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
  • Golflengte: 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Maximaal bereik: 300 m
€247,11Excl BTW
€299,00 Incl BTW
Meer info
20 op voorraadDirect leverbaar
Cisco TwinGig Converter Module netwerk media converter 1000 Mbit/s
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad
  • Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X
€51,44Excl BTW
€62,24 Incl BTW
Meer info
1 op voorraadMeer dan 4 weken
Cisco GLC-ZX-SM= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
  • Soort aansluiting: SFP
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector: LC
€107,48Excl BTW
€130,05 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Golflengte: 1310 nm
  • Maximaal bereik: 10000 m
€863,98Excl BTW
€1.045,42 Incl BTW
Meer info
0 op voorraad1-2 weken
Cisco Strømforsyning - 2800W
€1.557,13Excl BTW
€1.884,13 Incl BTW
Meer info
2 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Golflengte: 1300 nm
  • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
€92,80Excl BTW
€112,29 Incl BTW
Meer info
3 op voorraad4-7 werkdagen
Cisco ACS-1900-RM-19= rack-toebehoren
  • Compatibiliteit: Cisco 1921, 1905
  • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Kleur van het product: Roestvrijstaal
€45,49Excl BTW
€55,04 Incl BTW
Meer info
1 op voorraad1-3 werkdagen
Cisco N2K-C2248TP-1GE netwerk-switch Managed L2 Zilver
  • Max. overdrachtssnelheid: 40 Gbit/s
  • Power over Ethernet (PoE): Nee
  • Switch type: Managed
€8.977,84Excl BTW
€10.863,19 Incl BTW
Meer info
0 op voorraad1-3 werkdagen
Zie ook onze: Adviseurs en de Koopjescorner

Vragen? Wij helpen je graag!

  Nieuws

Verbeterde wifidekking helpt ziekenhuis in Madagaskar

16-05-2019 Recentelijk werd bij Max ICT B.V. een bestelling geplaatst voor Ubiquiti wifi access points door Mobile Hilfe Madagaskar (MHM). Deze Duitse stichting ondersteunt het werk van verloskundige Tanja Hoc

Top 250 Groeibedrijven, Max ICT B.V. hoort erbij en daar zijn we trots op!

21-03-2019 Op 20 maart 2019 is in Ahoy de Top 250 Groeibedrijven gepresenteerd door het Erasmus Centre for Entrepreneurship en NLgroeit. Over de Top 250 Groeibedrijven Het Erasmus Center for Entrepreneursh

Samsung Sales Event 2019 - Samsung zet in op Slim en Innovatief

15-03-2019 13 maart 2019 - Utrecht. Deze week was het weer tijd voor het Samsung Sales Event. Tijdens dit meerdaagse event, wat ook wel de Samsung Dealershow wordt genoemd, krijgen handelaren, partners en de per
  Twitter
03-07-2019 Hiep Hiep Hoera! Max ICT B.V. bestaat vandaag 12,5 jaar! #tothemax #celebration #ennogvelejaren https://t.co/FvGNroZUcP
25-06-2019 Berichtje! 💬 Zaterdag 29 juni hebben wij aangepaste openingstijden. Wij zijn die dag geopend van 09:00 uur tot 13:… https://t.co/uHSN5hf1WZ
20-06-2019 Wij zijn trots om te melden dat: Max ICT B.V. officieel Platinum Partner van Lenovo is geworden! Dit houdt in: bete… https://t.co/GHn82YELhJ
30-05-2019 Omdat het hemelvaart is, zijn wij vandaag gesloten. Wij zien jullie graag morgen weer! 😀 #hemelvaart #dagjevrij… https://t.co/FaiCe430wX
  Max's vrienden op Facebook
Je betaalt bij ons op deze manieren:
Wij zijn aangesloten bij:
Dit zijn onze keurmerken:
Max ICT B.V. gebruikt cookies en vergelijkbare technieken. Wij maken hiermee onze site persoonlijker en voorzien je van relevante advertenties. Met cookies volgen wij internetgedrag binnen en buiten onze website. Wanneer je verder gaat accepteer je onze cookies. Meer informatie vind je in onze privacy policy.