AOC Q27B3CF2 skaerm - WLED - 27 - IPS
AOC
Beschikbaar bij 1 webshop
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Coolblue Nieuw
Alternate Nieuw
- Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!
Megekko Nieuw
Azerty Nieuw
Bol.com Nieuw
Gratis Één werkdag
Art & Craft Nieuw
- Één werkdag
Yorcom Nieuw
- Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
TV Outlet Nieuw
Specificaties
Inches
  • 27 inch
Type gebruik
  • Zakelijk gebruik
  • Dagelijks gebruik
  • Grafisch design
Verversingssnelheid
  • 100 Hz
Screen technologie
  • IPS
Touchscreen
  • Nee
CE markering
  • Zichtbaar
Taal handleiding
  • Nederlands
  • Universeel
Beeldverhouding
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
  • 3 jaar
Reparatie type
  • Carry-in
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • Gebruikersschade
Beeldschermresolutie
  • 2560 x 1440
Beeldscherm verversing snelheid
  • 100 Hz
Blauw licht filter
  • Nee
Energieverbruik in stand -by modus
  • 0.5
HDR
Aantal USB 2.0 poorten
  • Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)
  • Geen
Vermogen
  • 35 W
Helderheid
  • 350
VGA poort
Schermgrootte
  • 27 Inch
Curved
Type smart besturingssysteem
  • Geen besturingssysteem
Ingebouwde webcam
Gebruiker segment
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
VESA maat
  • VESA 100mm x 100mm
Kijkhoek
  • 178
Monitor opties
  • Ingebouwde microfoon
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Ingebouwde webcam
Draagbaar
Smart
90 graden kantelbaar
Type input/output
  • Displayport 1.4
Aantal HDMI 1.4 poorten
Scherm responstijd
  • 1 milliseconde
DCI P-3 Kleurdekking
AdobeRGB
  • Geen ondersteuning
Product lengte
  • 22.98 cm
Verpakking breedte
  • 480 mm
Verpakking hoogte
  • 160 mm
Verpakkingsgewicht
  • 10000 g
Type aansluiting
  • USB-C
  • HDMI
Verpakking lengte
  • 820 mm
Draaibaar scherm
Aantal HDMI 2.1 poorten
Micro DisplayPort
Micro HDMI
Type sync
  • FreeSync
Kleurechtheid
  • sRGB
Automatische helderheid
Kabelmanagement
HDMI versie
  • HDMI 2.0
Contrast ratio
sRGB
  • Meer dan 100%