Azza LCAZ-240C-ARGB koelsysteem voor computers Processor Kit voor vloeistofkoeling 12 cm Zwart 1 stu
AZZA
Laagste prijs
Beschikbaar bij 1 webshop
Binnen 2 dagen
• Gratis verzending
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
|---|---|---|---|---|---|
Nieuw |
Gratis | Binnen 2 dagen |
Nieuw |
Specificaties
Kleur
- • Zwart
Materiaal
- • Aluminium
Fabrieksgarantie termijn
- • 2 jaar
Reparatie type
- • Carry-in
Fabrikantgegevens
- • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Product hoogte
- • 1.20 cm
Product lengte
- • 52 cm
Ophangbaar
- • Nee
Vaatwasser veilig
- • Nee
Aantal artikelen in verpakking
- • 1 stuk(s)
Vriezerbestendig
Breekbaar
Product breedte
- • 274 cm
Diameter
- • 12 cm
Met stand
Merk
- • Aza
MPN (Manufacturer Part Number)
- • LCAZ-240C-ARGB
Uitzonderingen fabrieksgarantie
- • Garantie/Slijtage
Verpakkingsinhoud
- • Koelsysteem voor computers
Vergelijkbare producten
Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB White - Vloeistofkoelsysteem processor - afmeting radiator: 240 mm - Intel LGA: 1851, 1700 - AMD AM5, AM4 - 2x 120mm PWM ARGB - wit
Thermaltake CT140 ARGB Sync PC Cooling Fan - Ventilatorhuis - 2-pack - 140 mm - 77.37 CFM - 500 - 1500 omw/min. - 30.5 dBA - HDB - 4-pin PMW - 3-pin ARGB - zwart
DeepCool LE720 - Vloeistofkoelsysteem processor - afmeting radiator: 360 mm - (voor Intel LGA 1700 1200 115x - AMD AM5 AM4) - 3x 120 mm PMW RGB Fans - aluminium - 4-pins PMW - zwart