Bestron AWK2200B - Waterkoker - 1.7L
Bestron
Beschikbaar bij 1 webshop
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Bol.com Nieuw
Specificaties
Kleur
  • Zwart
Draadloos
  • Nee
CE markering
  • Zichtbaar
Taal handleiding
  • Nederlands
  • Universeel
Product lengte
  • 23.20 cm
  • 75 cm
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
  • 5 jaar
Reparatie type
  • Carry-in
Ondersteuning met updates
  • Niet van toepassing
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • N.v.t.
Product breedte
  • 23.20 cm
  • 21 cm
App vereist voor volledige functionaliteit
  • Nee
Verpakking breedte
  • 2.20 mm
Kan zelfstandig met internet verbinden
Product hoogte
  • 23 cm
Bediening via mobiele app
Keukenapparatuur stijl
  • Modern
Bediening
  • Knoppen
  • Automatisch
Snoerlengte
  • 0.70 m
Materiaal behuizing
  • Kunststof
Product gewicht
  • 0.8 kg
  • 0.88 kg
Fabrikant Naam
  • Tristar Europe BV
Warmhoud functionaliteit
Doorzichtige deksel
Minimale temperatuur
  • 0 °C
Waarschuwingssignaal
Temperatuur indicator
Inhoud
  • 1.7 l
Aanvullende functies
  • Automatische uitschakeling
Vermogen
  • 2200 W
Temperatuur instellingen
Anti drup
Verpakking hoogte
  • 169 mm
Waterfilter
Materiaal kan
  • Kunststof
Dubbelwandig
Inclusief thee-filter
Werkt op 12volt
Verpakking lengte
  • 233 mm