BLACK+DECKER BDCINF18N-QS compressor - tot 11 bar - compact en krachtig - zonder accu en lader
BLACK+DECKER
Dit product is momenteel niet beschikbaar bij onze partners.
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Alternate Nieuw
- Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!
Toolmax Nieuw
- Één werkdag
Productomschrijving
De Black Decker luchtpomp BDCINF18N met 12 V en 230 V aansluiting of 18 V batterij is een krachtige en efficiënte alleskunner. Dankzij de voorkeuzeschakelaar biedt de 11 bar compressor twee werkingsstanden. De ene werkt met hoge druk en laag volume en is daarom geschikt voor banden of ballen, bijvoorbeeld. De andere werkingsstand is bedoeld voor luchtmatrassen, bijvoorbeeld, want dit type werkt met lage druk en hoog volume. De extra pompstand maakt het je gemakkelijker om rubberboten, luchtmatrassen en dergelijke dingen leeg te laten lopen. Met de 12 V aansluiting of batterijvoeding is de Black Decker compressor een ideale metgezel voor watersport, kamperen en vrije tijd. Hij biedt je maximaal gebruiksgemak, zowel met de automatische uitschakeling wanneer de vooringestelde druk bereikt is als met de verlichte, gemakkelijk af te lezen digitale display. Behalve de optimale produktafmetingen heeft de compressor een laag gewicht en is hij voorzien van een handige opbergruimte voor accessoires op het apparaat, en een hoogwaardige rubberen draaggreep. De 11 bar compressor en 3 ventielen zijn bij de levering inbegrepen. Bij de levering zijn de batterij en de lader niet inbegrepen.
Specificaties
CE markering
  • Zichtbaar
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
Reparatie type
  • Carry-in
Taal handleiding
  • Universeel
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Vermogen
  • 0 W
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • Geen
Product breedte
  • 21.50 cm
Verpakking breedte
  • 217 mm
Product hoogte
  • 30 cm
Verpakkingsgewicht
  • 2546 g
Voedingstype
  • Accu
Product lengte
  • 19 cm
Geluidsniveau
  • 80 dB
Merk
  • BLACK+DECKER
Snoerlengte
  • 3 m
Verpakking hoogte
  • 193 mm
Verpakking lengte
  • 299 mm
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
  • Geen
Voltage
  • 18 V
Accu/batterij capaciteit in mAh
  • 1500 mAh
Product gewicht
  • 2.57 kg
Fabrikant Naam
  • Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
  • Stanley Black & Decker
Accu-platform
  • BLACK+DECKER POWERCONNECT 18V
Kleur
  • Zwart / Oranje
Type compressor
  • Compressor met drukregelaar
  • Draagbare compressor
  • Mini compressor
  • 12V compressor
Compressor geschikt voor
  • Banden oppompen
  • Schoonblazen
  • Ballen oppompen
  • Luchtmatras oppompen
Max. toerental
  • -1 r/min
Slagvolume
  • 180 l/min
MPN (Manufacturer Part Number)
  • BDCINF18N-QS
Max. werkdruk
  • 11.03 bar