Chieftec BE-10B-300 computerbehuizing Small Form Factor (SFF) Zwart 300 W
Chief
Beschikbaar bij 1 webshop
Binnen 2 dagen • Gratis verzending
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 2 dagen
Azerty Nieuw
Alternate Nieuw
- Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!
Megekko Nieuw
Specificaties
Kleur
  • Zwart
Materiaal
  • Staal
Type extern geheugenslot
  • Geen extern geheugenslot
CE markering
  • Zichtbaar
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Geluidsdempende materialen
  • Nee
Inclusief fancontroller
  • Nee
Type aansluiting
  • USB 3.0
  • USB 3.1
  • USB 2.0
Stoffilter
Verpakking breedte
  • 367 mm
Verpakking lengte
  • 405 mm
Verpakking hoogte
  • 159 mm
Kabelmanagement
Voorzien van LED verlichting
Type LED verlichting
  • Geen verlichting
Verpakkingsgewicht
  • 4066 g
Maximum aantal fans zijkant
  • Niet ondersteund
Plaats voeding
  • Onder
Maximum aantal fans bovenzijde
  • Niet ondersteund
Moederbord form factor
  • Micro-ATX
Soort zijpaneel
  • Gesloten zijkant
Type bijvoegsel
  • Embedded
Aanvullende functies
  • SGCC
MPN (Manufacturer Part Number)
  • BE-10B-300
Maximum hoogte CPU-koeler
  • 50 cm
Maximum lengte videokaart
  • 220 cm
Model