DeepCool AG200 2x Heat Pipe Single Tower CPU Air Cooler, 1x 92mm Hydro Bearing PWM High Performance Fan, Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD: AM5/AM4, Easy Install, 100W TDP
LG
Dit product is momenteel niet beschikbaar bij onze partners.
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Alternate Nieuw
- Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Megekko Nieuw
Azerty Nieuw
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 6 dagen
Specificaties
Kleur
  • Zwart
Materiaal
  • Aluminium
  • Kunststof
  • Plastic
  • Koper
CE markering
  • Zichtbaar
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
Reparatie type
  • Carry-in
Taal handleiding
  • Universeel
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • Schade
Verpakking breedte
  • 134 mm
Type koeler
  • CPU-koeler
Type koelingsconnector
  • 4-pins connector
Verpakking lengte
  • 155 mm
Verpakking hoogte
  • 123 mm
Verpakkingsgewicht
  • 304 g
  • 410 g
Type koelsysteem
  • Lucht
Voorzien van LED verlichting
  • Nee
Geschikt voor socket
  • Socket 1150
  • Socket 1151
  • Socket AM4
Min. toerental
  • 500 r/min
Max. toerental
  • 3050 r/min
Minimale geluidsproductie
  • 30.5 dB
Merk
  • DeepCool
Diameter
  • 9.2 mm
Thermal Design Power
  • 100 W