DeepCool AK400 Digital - Koeler voor processor - voor: LGA1700/1200/1151/1150/1155 AM4 AM5 - 120 mm -Aluminium - Zwart
LG
Dit product is momenteel niet beschikbaar bij onze partners.
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Azerty Nieuw
Paradigit Nieuw
- Op werkdagen voor 23:30 uur besteld, morgen in huis
Megekko Nieuw
Alternate Nieuw
- Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 2 dagen
Specificaties
Kleur
  • Zwart
Materiaal
  • Aluminium
CE markering
  • Zichtbaar
Taal handleiding
  • Nederlands
  • Universeel
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Reparatie type
  • Carry-in
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Fabrieksgarantie termijn
  • 1 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • Gebruikersschade & Softwarefouten
Verpakking breedte
  • 171 mm
Type koeler
  • CPU-koeler
Verpakking lengte
  • 222 mm
Verpakkingsgewicht
  • 1152 g
  • 695 g
Verpakking hoogte
  • 162 mm