Hitachi-LG GP57EB40 Externe DVD/CD Speler en Brander Zwart
LG
Beschikbaar bij 4 webshops
Binnen 2 dagen • Gratis verzending
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 2 dagen
Yorcom Nieuw
Coolblue Nieuw
MediaMarkt Nieuw
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Megekko Nieuw
Alternate Nieuw
- Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Azerty Nieuw
Productomschrijving
Specificaties
Kleur
  • Zwart
Fabrieksgarantie termijn
  • Geen fabrieksgarantie
CE markering
  • Zichtbaar
Reparatie type
  • Carry-in
Taal handleiding
  • Universeel
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • Schade
Product hoogte
  • 1.40 cm
Voedingstype
  • USB
Type input/output
  • USB 2.0 A
Verpakking hoogte
  • 40 mm
Aanvullende functies
  • Nvt
Verpakking breedte
  • 163 mm
Verpakkingsgewicht
  • 304 g
Verpakking lengte
  • 185 mm