LG 65UR78006LK (2023)
LG 65UR78006LK (2023)
LG
Beschikbaar bij 1 webshop
Voor 23.59 uur besteld, morgen in huis
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Coolblue Nieuw
MediaMarkt Nieuw
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis
TV Outlet Nieuw
Specificaties
Inches
  • 65 inch
Type
  • LED
  • 4K
  • Smart
Kleur
  • Blauw
Verversingssnelheid
  • 50 Hz
Beeldscherpte
  • 4K Ultra HD
Schermtype
  • LED-LCD
Energieklasse
  • F
Smart TV
  • Ja
CE markering
  • Zichtbaar
Ondersteuning met updates
  • Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
Taal handleiding
  • Universeel
Mobiele data verbinding mogelijk
  • Nee
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
  • De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Betaalde diensten vereist
  • Nee
Bluetooth vereist
Delen van gebruikersgegevens vereist
Compatibel met
Introductiemaand
  • Januari
App werkt op besturingssyteem
  • Android
  • iOS
Introductiejaar
  • 2023
Beeldscherm verversing snelheid
  • 50 Hz
Maximale resolutie stand
  • Ultra HD/4K
Type scherm
  • LED-LCD
Type High Dynamic Range
  • HDR10
HDMI versie
  • HDMI 2.1
Type HDMI
  • HDMI eARC
Koptelefoonaansluiting
Composiet aansluiting
Type Smart TV Platform
  • Uitgebreid aantal apps
Niet ondersteunde populaire apps
  • Ziggo GO
Totaal uitgangsvermogen
  • 20 W
Subwoofer
Ambilight
Ingebouwde dvd-speler
VRR (Variable Refresh Rate)
  • HDMI 2.1 Variable Refresh Rate
Energieverbruik in stand -by modus
  • 0.5
Draaibaar voetstuk
App vereist voor volledige functionaliteit
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • schade door middel van vocht, vallen, barsten en eigen toedoen vallen niet onder de garantie
Lifestyle TV
Verpakking hoogte
  • 97 cm
Verpakking breedte
  • 160 cm
VESA maat
  • VESA 300mm x 300mm
Landcode
  • Benelux model
Verpakking lengte
  • 17.20 cm
Schermdiagonaal
  • 65 inch (165 cm)
Automatisch dimmen
Common interface
  • Ja, CI
Smart TV Platform
  • webOS
Type TV tuner
  • DVB-S2
  • DVB-T2
Type LED-LCD
  • LED
Type Backlight
  • Direct-led
Surround sound formaat
  • Geen Surround Sound
Afmetingen inclusief voet
  • 1454 x 269 x 903 mm
Afmetingen zonder voet
  • 1454 x 57.7 x 838 mm