Makita DJV180RMJ 18V Li-Ion Accu decoupeerzaag set (2x 4.0Ah accu) in Mbox - D-greep - variabel
Makita
Beschikbaar bij 1 webshop
Één werkdag
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Gereedschapcentrum Nieuw
- Één werkdag
Specificaties
CE markering
  • Zichtbaar
Taal handleiding
  • Universeel
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Product hoogte
  • 2.08 cm
Vermogen
  • 0 W
Verpakking breedte
  • 29 cm
Verpakking hoogte
  • 15 cm
Verpakking lengte
  • 39 cm
Accu/batterij technologie
  • Li-Ion
Voedingstype
  • Accu
Accu/batterij capaciteit in mAh
  • 4000 mAh
Product gewicht
  • 2.90 kg
Voltage
  • 18 V
Verpakkingsgewicht
  • 6.50 kg
Product breedte
  • 7.30 cm
Geluidsniveau
  • 84 dB
Merk
  • Makita
Accu-platform
  • Makita LXT 18V
Product lengte
  • 2.57 cm
Oplaadtijd
  • 0.37 uur
Geschikt voor materiaal
  • Hout
  • Staal
  • Aluminium
Stofafzuiging
  • Nee
Constant toerental bij belasting
  • Nee
MPN (Manufacturer Part Number)
  • DJV180RMJ
Aantal zaagbewegingen
  • 2600 r/min
Zaagdiepte in aluminium
  • 20 mm
Zaagdiepte in hout
  • 135 mm
Zaagdiepte in staal
  • 10 mm