Samsung QE43Q64T - 43 inch - 4K QLED - 2020Europees model
Samsung
Beschikbaar bij 1 webshop
Binnen 14 dagen • Gratis verzending
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 14 dagen
Specificaties
Inches
  • 43 inch
Type
  • 4K
  • Smart
  • QLED
Verversingssnelheid
  • 50 Hz
Beeldscherpte
  • 4K Ultra HD
Schermtype
  • QLED
Energieklasse
  • G
CE markering
  • Zichtbaar
Taal handleiding
  • Nederlands
Compatibel met
  • Informatie niet beschikbaar
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
Reparatie type
  • Carry-in
Mobiele data verbinding mogelijk
  • Nee
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Betaalde diensten vereist
  • Nee
Ondersteuning met updates
  • Minimaal 24 maanden na introductiedatum
Delen van gebruikersgegevens vereist
  • Ja, bij aanmaken van account bij app
Bluetooth vereist
Merk
  • Samsung
Introductiejaar
  • 2020
App werkt op besturingssyteem
  • Android
  • iOS
Beeldscherm verversing snelheid
  • 50 Hz
Maximale resolutie stand
  • Ultra HD/4K
Type scherm
  • LED-LCD
Type LED-LCD
Type High Dynamic Range
  • HDR10
  • HLG
Type Backlight
  • Edge-lit
Type HDMI
  • HDMI eARC
  • HDMI ARC
Koptelefoonaansluiting
Smart TV Platform
  • Tizen
Type Smart TV Platform
  • Uitgebreid aantal apps
Totaal uitgangsvermogen
  • 20 W
Subwoofer
Surround sound formaat
  • Dolby Digital
  • Geen Surround Sound
Ambilight
Ingebouwde dvd-speler
Energieverbruik in stand -by modus
  • 0.5
Landcode
  • Buitenlands model
VESA maat
  • VESA 200mm x 200mm
  • VESA 300mm x 300mm
Draaibaar voetstuk
App vereist voor volledige functionaliteit
Uitzonderingen fabrieksgarantie
  • schade door middel van vocht, vallen, barsten en eigen toedoen vallen niet onder de garantie
Type TV tuner
  • DVB-C
Lifestyle TV
Verpakking hoogte
  • 14 cm
Introductiemaand
  • April
Verpakking lengte
  • 67 cm
Kleur
  • Titanium
Common interface
  • Ja, CI
  • Ja, CI+ v1.3
Verpakkingsgewicht
  • 12.60 kg
VRR (Variable Refresh Rate)
  • Geen VRR
Schermdiagonaal
  • 43 inch (109 cm)
Verpakking breedte
  • 108.10 cm
Energieverbruik
  • 69 W
  • 96 kW
Gewicht inclusief standaard
  • 9.2 kg
Afmetingen zonder voet
  • 55,8
  • 963.5 x 56.8 x 557.7 mm
Gewicht zonder standaard
  • 9 kg
Afmetingen inclusief voet
  • 963.5 x 195.2 x 629.4 mm