Swiss Pro+ SP-WK2200BS - retro waterkoker 1.8 L - 2200W - Zilver - 1.8 liter
Swisspro
Beschikbaar bij 1 webshop
Binnen 6 dagen • Gratis verzending
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 6 dagen
Specificaties
Draadloos
  • Nee
CE markering
  • Zichtbaar
Taal handleiding
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Kleur
  • Zilver
Fabrieksgarantie termijn
  • 2 jaar
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Reparatie type
  • On-site repair
App vereist voor volledige functionaliteit
  • Nee
Materiaal behuizing
  • Aluminium
Kan zelfstandig met internet verbinden
Bediening via mobiele app
Bediening
  • Draaisysteem
  • Automatisch
  • Handmatig
Snoerlengte
  • 1 m
Product lengte
  • 41 cm
Product hoogte
  • 36 cm
Minimale temperatuur
  • 40 °C
Doorzichtige deksel
Waarschuwingssignaal
Product breedte
  • 20 cm
Vermogen
  • 2200 W
Verpakking breedte
  • 293 mm
Verpakking lengte
  • 218 mm
Verpakkingsgewicht
  • 2400 g
Anti calcium filter
Inclusief thee-filter
Keukenapparatuur stijl
  • Retro
Materiaal kan
  • RVS
Inhoud
  • 1800 ml
Aanvullende functies
  • Automatische uitschakelaar, droogkookbeveiliging, temperatuurweergave, instelbare temperatuur
MPN (Manufacturer Part Number)
  • SP-WK2200BS
Model
  • SP-WK2200BS
Product gewicht
  • 2400 kg
Verpakking hoogte
  • 493 mm