TCL 85MQLED85K
TCL 85MQLED85K
TCL
Beschikbaar bij 2 webshops
1-2 werkdagen
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Expert Nieuw
- 1-2 werkdagen
Witgoedhuis Nieuw
EP Nieuw
- Vandaag besteld, woensdag in huis
Specificaties
Inches
  • 85 inch
Kleur
  • Zwart
Schermtype
  • QLED
Taal handleiding
  • Universeel
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Beeldscherm verversing snelheid
  • 144 Hz
WIFI
  • Geen Wi-Fi
Maximale resolutie stand
  • Ultra HD/4K
Type scherm
  • LED-LCD
Type LED-LCD
  • QLED
HDMI versie
  • HDMI 2.1
Koptelefoonaansluiting
  • Nee
VRR (Variable Refresh Rate)
  • HDMI 2.1 Variable Refresh Rate
App vereist voor volledige functionaliteit
  • Nee
Type TV tuner
  • DVB-C
Common interface
  • Ja, CI+ v1.4
Afstandsbediening
Merk
  • TCL
VESA maat
  • VESA 600mm x 400mm
Verpakking lengte
  • 19 cm
Totaal uitgangsvermogen
  • 45 W
Smart TV Platform
  • Google TV
Schermdiagonaal
  • 85 inch (216 cm)
Antenne aansluiting (Coax)
Type Backlight
  • Miniled
Verpakking breedte
  • 20.6 cm
Verpakking hoogte
  • 126 cm
Input Lag
  • 5.7 milliseconde
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Afmetingen inclusief voet
  • 1892 x 374 x 1163 mm
Afmetingen zonder voet
  • 1892 x 58 x 1088 mm