TEFAL Unlimited Braadpan 32 CM G2550802.
Tefal
Dit product is momenteel niet beschikbaar bij onze partners.
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
Art & Craft Nieuw
- Één werkdag
Bol.com Nieuw
Gratis Binnen 6 dagen
Specificaties
Kleur
  • Zwart
Vorm
  • Rond
Reparatie type
  • Carry-in
Fabrikantgegevens
  • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
  • De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Fabrieksgarantie termijn
  • 1 jaar
Product breedte
  • 32 cm
Product gewicht
  • 1780 g
Verpakking lengte
  • 550 mm
Product lengte
  • 55 cm
Verpakking breedte
  • 450 mm
Product hoogte
  • 6 cm
Verpakking hoogte
  • 140 mm