Xilence LiQuRizer LQ360PRO.ARGB AMD en Intel Gaming 360mm AIO Waterkoeler
Xilence
Laagste prijs
Beschikbaar bij 1 webshop
Binnen 5 dagen
• Gratis verzending
Prijsvergelijking
Winkel
Conditie
Prijs
Verzendkosten
Levertijd
Naar webshop
|---|---|---|---|---|---|
Nieuw |
Gratis | Binnen 5 dagen |
Nieuw |
Specificaties
Materiaal
- • Aluminium
- • Kunststof
- • Koper
CE markering
- • Zichtbaar
Fabrieksgarantie termijn
- • 2 jaar
Fabrikantgegevens
- • De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Taal handleiding
- • Engels
Kleur
- • Black
Type koeler
- • CPU-koeler
Type koelingsconnector
- • 4-pins connector
Diameter
- • 120 cm
Geschikt voor socket
- • Socket 1150
- • Socket 1151
- • Socket AM4
- • LGA 1700
- • Socket AM3
- • Socket FM1
- • Socket FM2
- • Intel Socket 1700
- • Socket AM2
Type koelsysteem
- • Water
Maximale geluidsproductie
- • 25 dB
Merk
- • Xilence
MPN (Manufacturer Part Number)
- • MLW-D36M-A18PZ-R1
Model
- • XC987 | LQ360PRO.ARGB
Thermal Design Power
- • 350 W
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
- • Nee
Vergelijkbare producten
be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm ARGB Water Cooler, 2 x Light Wings 120mm PWM ARGB High Speed Fan, Socket Intel: 1700 / 1200 / 2066 / 115X 2011(-3) Square ILM AMD: AM5 / AM4, ARGB-PWM Hub
Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux White AIO waterkoeler - 3 x 120 mm ARGB fans 360 mm radiator Intel: 1700 / 1200 / 2066 / 115X / 2011-3 AMD: AM5 / AM4 / AM3(+) / AM2(+) / TR4