Op dit moment is er een te kort aan RTX 5000-serie kaarten en levertijden kunnen we op het moment niet garanderen. We adviseren om onze informatie pagina in de gaten te houden voor meer nieuws: De RTX 5000 grafische kaarten zijn nu te bestellen bij Max ICT! - Max ICT B.V. · Dé ICT webwinkel voor zakelijk & consument

Assortiment van ruim 3 miljoen producten
Persoonlijk contact
Max ICT logo
Klantenservice
/
Hoe wilt u bij ons winkelen?
Voor consumenten worden alle prijzen incl. btw getoond. Zakelijke klanten zien de prijzen excl. btw en kunnen meestal btw terugvorderen.
Hoe wilt u bij ons winkelen?
/
Terug
  1. Telecom
  2. DECT Telefonie
  3. Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart

Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart

Max nr: 10994831 | EAN: 4250366851679 | Fabrikant : Gigaset | Type: S30853-H603-R101
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
  • Gigaset Repeater HX DECT basis station Zwart
Afbeeldingen kunnen afwijken van realiteit.
147,68 incl. BTW
of 49,23 in 3 termijnen, 0% rente
De enige gratis betaalmethode voor gespreid betalen waarbij je in drie keer je aankoopbedrag betaalt tegen een rente van 0%. De enige gratis betaalmethode voor gespreid betalen waarbij je in drie keer je aankoopbedrag betaalt tegen een rente van 0%.
131 stuks op voorraad bij leverancier
557 stuks extra op verzoek Van dit product is het mogelijk om hierin meerdere aantallen door te bestellen, de beschikbaarheid en prijzen kunnen hierin mogelijk afwijken. Voor meer informatie neem contact op met een van onze medewerkers.

1-3 werkdagen
Verzendkosten 4,95 incl. BTW
Belangrijkste specificaties
  • Radiofrequentiebereik: 1880 - 1900 MHz
  • RF vermogen: 10 mW
  • Maximum indoorbereik: 50 m
Alle product specificaties

Vragen over dit product?
013 - 5774574
info@maxict.nl
Logo Gigaset

Met de Gigaset Repeater kunt u het bereik van uw DECT/GAP-toestellen uitbreiden. De Repeater is een soort zendstation dat u op een bepaalde afstand van uw basisstation plaatst. Daarmee verdubbelt u uw bewegingsvrijheid. Binnen dit vergrote bereik kunt u bellen en gebeld worden, terwijl u gaat en staat waar u wilt. U kunt het bereik van uw draadloze telefoons optimaliseren door maximaal 6 Repeaters in een cirkel rond het basisstation te plaatsen.

Belangrijkste functies:Vergroting van het bereik van uw basisstation met 50/300 m binnen/buitenMaximaal 6 Gigaset Repeaters aan te melden per basisstationAanmelding Gigaset Repeater op andere GAP-basisstations behoort tot de mogelijkhedenHet aantal Repeaters is niet afhankelijk van het aantal handsets.Maximaal 2 gesprekken per RepeaterAfmetingen (lxbxh): 131×111×50 mmBekijk de compatibiteit met het bestaande Gigaset basisstation via de ‘Check Compatitibiliteit’ optie op https://www.gigaset.com/nl_nl/cms/ondersteuning.html

Incl. adapter

Kenmerken
Radiofrequentiebereik 1880 - 1900 MHz
RF vermogen 10 mW
Maximum indoorbereik 50 m
Maximum outdoorbereik 300 m
Snoerlengte 1,8 m
Kleur van het product Zwart
LED-indicatoren
Aan-/uitknop
Merkcompatibiliteit Gigaset
Compatibele producten Repeater 2.0 N510 IP PRO
VoIP
Energie
AC-ingangsspanning 230 V
AC-ingangsfrequentie 50 Hz
Stroomverbruik (typisch) 0,7 W
Stroomverbruik (in standby) 0,7 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) -10 - 45 °C
Gewicht en omvang
Breedte 111 mm
Diepte 131 mm
Hoogte 50 mm
Gewicht 154 g
Call management
Aantal tegelijke oproepen (max) 2
DECT connectable
Transmissie-encryptie: Ja
U betaalt bij ons op deze manieren:
iDeal logoPaypal logoCreditcard - Visa logoCreditcard - Mastercard logoCreditcard - American Express logoBancontact logoIn3 - In 3 keer betalen met 0% rente logoCreditClick logoSpraypay logo
Wij zijn aangesloten bij:
Tweakers logoHardware Info logoBeslist logoKieskeurig logo
Dit zijn onze keurmerken:
qshops logoICT waarborg logo