Op dit moment is er een te kort aan RTX 5000-serie kaarten en levertijden kunnen we op het moment niet garanderen. We adviseren om onze informatie pagina in de gaten te houden voor meer nieuws: De RTX 5000 grafische kaarten zijn nu te bestellen bij Max ICT! - Max ICT B.V. · Dé ICT webwinkel voor zakelijk & consument

Assortiment van ruim 3 miljoen producten
Persoonlijk contact
Max ICT logo
Klantenservice
/
Hoe wilt u bij ons winkelen?
Voor consumenten worden alle prijzen incl. btw getoond. Zakelijke klanten zien de prijzen excl. btw en kunnen meestal btw terugvorderen.
Hoe wilt u bij ons winkelen?
/
Terug
  1. HP E BladeSystem Virtual Connect FlexFabric 10Gb/24-port Managed Zwart

HP E BladeSystem Virtual Connect FlexFabric 10Gb/24-port Managed Zwart

Max nr: 8254517 | EAN: 0 | Fabrikant : HP | Type: 571956-B21**RFB
39,76 incl. BTW
REFURBISHED
1 stuk op voorraad bij leverancier
14 stuks extra op verzoek Van dit product is het mogelijk om hierin meerdere aantallen door te bestellen, de beschikbaarheid en prijzen kunnen hierin mogelijk afwijken. Voor meer informatie neem contact op met een van onze medewerkers.

Direct leverbaar
Op werkdagen voor 16:30 besteld, volgende werkdag geleverd
Verzendkosten 4,95 incl. BTW
Belangrijkste specificaties
  • Switch type: Managed
  • Web-gebaseerd management: Ja
  • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24
Alle product specificaties

Vragen over dit product?
013 - 5774574
info@maxict.nl
Logo HP
Dit betreft een Refurbished product

Dit product wordt meestal geleverd zonder kabels, accessoires en handleiding.

HP Virtual Connect FlexFabric 10-Gb/24-poorts-modules zijn de eenvoudigste, meest geconvergeerde en flexibele manier om gevirtualiseerde bladeservers op ieder data- of storagenetwerk aan te sluiten. VC FlexFabric-modules elimineren tot 95% van de ongecontroleerde netwerkgroei aan de serveredge met één apparaat, dat verkeer in de behuizingen convergeert en direct wordt aangesloten op LAN's en SAN's. Met Flex-10 technologie met Fibre Channel over Ethernet en Accelerated iSCSI convergeren deze modules het verkeer over razendsnelle 10-Gb verbindingen naar servers met HP FlexFabric adapters. Elke module biedt vier instelbare verbindingen (drie data en één opslag of vier data) naar elke 10-Gb-serverpoort. Dit is veel overzichtelijker dan traditionele en andere geconvergeerde netwerkoplossingen omdat meerdere Ethernet- en Fibre Channel-switches, uitbreidingsmodules, kabels en softwarelicenties niet langer nodig zijn. Bovendien is Virtual Connect wire-once verbindingsbeheer ingebouwd, zodat servers in minuten in plaats van dagen kunnen worden toegevoegd, verplaatst en vervangen.
Beheerfuncties
Switch type Managed
Web-gebaseerd management
Verbindingsmogelijkheden
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Netwerk
10G support
VLAN=ondersteuning
Data-uitwisseling
Max. overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Protocollen
Beheerprotocollen SNMP v1, v2
Ondersteunde protocollen FlexFabric Link Aggregation
Design
Kleur van het product Zwart
Compatibele producten HP ProLiant / Integrity
Gewicht en omvang
Breedte 28 mm
Diepte 192,5 mm
Hoogte 267,9 mm
Gewicht 1, 27 kg
Other features
Uitbreidingsslots 8 x SFP+
Technische details CLI Virtual Connect Manager GUI

Accessoires

Alternatieven

U betaalt bij ons op deze manieren:
iDeal logoPaypal logoCreditcard - Visa logoCreditcard - Mastercard logoCreditcard - American Express logoBancontact logoIn3 - In 3 keer betalen met 0% rente logoCreditClick logoSpraypay logo
Wij zijn aangesloten bij:
Tweakers logoHardware Info logoBeslist logoKieskeurig logo
Dit zijn onze keurmerken:
qshops logoICT waarborg logo