Op dit moment is er een te kort aan RTX 5000-serie kaarten en levertijden kunnen we op het moment niet garanderen. We adviseren om onze informatie pagina in de gaten te houden voor meer nieuws: De RTX 5000 grafische kaarten zijn nu te bestellen bij Max ICT! - Max ICT B.V. · Dé ICT webwinkel voor zakelijk & consument

Assortiment van ruim 3 miljoen producten
Persoonlijk contact
Max ICT logo
Klantenservice
/
Hoe wilt u bij ons winkelen?
Voor consumenten worden alle prijzen incl. btw getoond. Zakelijke klanten zien de prijzen excl. btw en kunnen meestal btw terugvorderen.
Hoe wilt u bij ons winkelen?
/
Terug
  1. Supplies
  2. Battery & Laders
  3. HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu

HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu

Max nr: 6281879 | EAN: 5712505751497 | Fabrikant : HP | Type: 801554-001
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
  • HP Li-Ion 4210mAh Batterij/Accu
Afbeeldingen kunnen afwijken van realiteit.
84,18 incl. BTW
5 stuks op voorraad bij leverancier
123 stuks extra op verzoek Van dit product is het mogelijk om hierin meerdere aantallen door te bestellen, de beschikbaarheid en prijzen kunnen hierin mogelijk afwijken. Voor meer informatie neem contact op met een van onze medewerkers.

1-3 werkdagen
Verzendkosten 3,95 incl. BTW
Belangrijkste specificaties
  • Soort: Batterij/Accu
  • Merkcompatibiliteit: HP
  • Kleur van het product: Zwart
Alle product specificaties

Vragen over dit product?
013 - 5774574
info@maxict.nl
Logo HP

Deze laptop betreft een Duits model!

Deze laptop wordt geleverd met een Duits toetsenbord. Hierop staan de letters in een afwijkende volgorde en worden ook speciale Duitse karakters weergegeven. Dit toetsenbord is vaak moeilijk te vervangen en brengt hogere kosten met zich mee indien dit mogelijk is.

De garantieduur is zolang als de fabrikant aangeeft (variërend van 1 tot 3 jaar), maar het zal in de meeste gevallen alleen mogelijk zijn om dit via Max ICT BV te laten verlopen.

Sps-batt 3c 48whr 4.21ah li ci03048xl-pr
Kenmerken
Soort Batterij/Accu
Merkcompatibiliteit HP
Kleur van het product Zwart
Battery
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Capaciteit van de accu/batterij 4210 mAh
Aantal batterijcellen 3
Batterijcapaciteit 48 Wh
Other features
Aantal inbegrepen batterijen 1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS) 84732990
U betaalt bij ons op deze manieren:
iDeal logoPaypal logoCreditcard - Visa logoCreditcard - Mastercard logoCreditcard - American Express logoBancontact logoIn3 - In 3 keer betalen met 0% rente logoCreditClick logoSpraypay logo
Wij zijn aangesloten bij:
Tweakers logoHardware Info logoBeslist logoKieskeurig logo
Dit zijn onze keurmerken:
qshops logoICT waarborg logo